It is currently Fri Mar 29, 2024 3:56 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 8 posts ] 
Author Message
 Post subject: informatie
PostPosted: Mon Aug 11, 2008 10:17 am 

Joined: Sat Feb 17, 2007 12:27 pm
Posts: 4
ASD


Last edited by silviumktg on Tue Jan 20, 2009 5:29 pm, edited 1 time in total.

Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: informatie
PostPosted: Thu Sep 18, 2008 1:31 pm 
User avatar

Joined: Mon Sep 01, 2008 11:32 am
Posts: 20
Draga Silviu
Sint incepatoare in astrologie ,dar am sa incerc sa iti spun din cit cunosc eu.Probabil ca alti colegi iti vor explica mai mult.
Ai descendentul in capricorn si asta de obicei intirzie casatoria ,tot in casa 7 o ai si pe lilith care arata ca educatia primita in copilarie a fost mai rigida. Sa inveti sa traiesti viata in realitate nu in vis pentru ca esti o persoana cu multe calitati .Nu mai fi timid si singuratic si cautati prieteni , nu mai sta retras incearca sa nu iti pierzi increderea in tine .Esti un baiat atragator ,spiritual ,incearca sa iubesti cu adevarat din suflet si atunci sigur vei primi inapoi cea ce iti doresti si meriti.
Sa auzim de bine.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: informatie
PostPosted: Thu Sep 18, 2008 1:35 pm 
User avatar

Joined: Wed Dec 12, 2007 11:02 am
Posts: 235
Location: Bucuresti
iulia, ce anume te face sa spui ca lilith in 7 inseamna o educatie rigida?si eu sunt noua, incerc sa invat cat mai multe :)



_________________
Lux Aeterna
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: informatie
PostPosted: Thu Sep 18, 2008 2:40 pm 
User avatar

Joined: Mon Sep 01, 2008 11:32 am
Posts: 20
Buna nemessis
Faptul ca se afla in capricorn eu cred ca de la parinti nu a primit si nici nu s-au amestecat in nici un fel de educatie pe aceasta tema si care pe el il fac sa nu poata sa isi exprime sa isi manifeste deschis aceste sentimente .Din aceasta cauza poate suferi frustari in dragoste si daca nu icearca sa le depaseasca risca chiar sa ramina singur.Sint multe de spus pe seama acestei lilith dar nu vreau sa se sperie si sa se inchida si mai mult ,,carapace,,.
Cu bine.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: informatie
PostPosted: Thu Sep 18, 2008 3:12 pm 
User avatar

Joined: Wed Dec 12, 2007 11:02 am
Posts: 235
Location: Bucuresti
cum ai interpreta lilith in scorpion pe 10?



_________________
Lux Aeterna
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: informatie
PostPosted: Thu Sep 18, 2008 7:56 pm 
User avatar

Joined: Mon Sep 01, 2008 11:32 am
Posts: 20
Buna din nou!
lilith in scorpion este in domiciliu.Poate imbraca forma unei persoane interesata de enigme de necunoscut de orice reprezinta taina.Pune accent pe sexualitate traind iubiri pasionale.Degaja un magnetism care de multe ori poate sa sperie persoana cu care vine in contact inspirind teama.Este senzuala ,instinctul erotic foarte puternic ,aceste persoane fiind posibil sa nu aiba totusi viata sexuala satisfacatoare si de asemenea exista riscul sa sufere chiar si viol(daca este femeie).In viata asemenea nativ poate pierde totul si sa renasca din cenusa sa o ia de la capat.Isi poate asuma riscuri mari fara sa gindeasca pe moment.Mai poate sa aiba si relatii intimplatoare fiind posibil sa sufere de frigiditate.impotenta in general boli ale organelor genitale.In cariera profesionala va avea ambitii si sete de putere insa va simti de multe ori blocaje care nu o lasa sa -si realizeze scopul propus.Poate predispune persoana la acte ilegale ,conflicte cu legea,.inselatorii.acestea generind pedepse ,amenzi.Acesti oameni pot fi si artisitii perfecti inspirindu-se din suferintele lor.Nu stiu daca te va multumi ceea ce am scris. Mai mult nu stiu dar eu am simtit-o pe pielea mea avindo-o in capricorn si in casa 1
Numai bine.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: informatie
PostPosted: Fri Sep 19, 2008 9:47 am 
User avatar

Joined: Wed Dec 12, 2007 11:02 am
Posts: 235
Location: Bucuresti
cam in proportie de 90% e adevarat, chestia cu frigiditatea nu mi se potriveste chiar deloc,si nici artista nu sunt,din pacate...multumesc :)



_________________
Lux Aeterna
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: informatie
PostPosted: Tue Jan 20, 2009 2:48 pm 
User avatar

Joined: Mon Sep 01, 2008 11:32 am
Posts: 20
Ma bucur ca te-ai regasit in ceea ce am scris.Cit priveste ,,artistul,,din tine nu se stie cind apare.Cu bine!
Last bumped by silviumktg on Tue Jan 20, 2009 2:48 pm.

Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 8 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group