It is currently Fri Mar 29, 2024 9:39 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: aurora va agreseaza cu o noua intrebare, d-le Coser!Please..
PostPosted: Mon Mar 30, 2009 4:53 pm 

Joined: Thu Aug 14, 2008 11:57 am
Posts: 80
Dincolo de toate aparentele si meschinatatile acestei lumi am descoperit la 32-33 de ani prin astrologie cheia multor intrebari care m-au framantat si a multor realitati din viata mea pe care nu le-am acceptat, dar treptat am inteles ca sunt lectii de viata sau o modalitate de evolutie spirituala.
Cand am descoperit acest site am indraznit sa pun intrebari si am primit raspunsuri de la Dvs. Am fost impresionata de veridicitatea raspunsurilor dvs. fara ca sa ma cunoasteti pe mine sau detalii din viata mea.Vreau sa va mai intreb ceva si sper sa-mi raspundeti.Nu ma lasa in pace planul profesional ,orice altceva am sau nu am.Indraznesc sa va cer sa-mi ridicati o tema orara cu privire la urmatoarea intrebare ce ma preocupa
In actualul loc de munca am sanse sa obtin functii de conducere in urmatorii ani ?Ex. director ,sau niciodata si ar trebui sa incerc sa ma mut in alta parte.Muncesc mult si am obosit sa duc asa multi oameni in spinare(poate va par increzuta).Simt ca merit mai mult.N-am nici o planeta retrogada.
Datele mele de nastere Cluj-Napoca,07.09.1976,ora 13.52.
Am avut un vis premonitoriu legat de nasterea fiului meu.Practic mi-a fost prevestit(prin vis) intr-un moment in care toti medicii m-au sfatuit sa renunt la sarcina caci nu am sa o duc la sfarsit.Totul s-a sfarsit cu bine!Sper sa-mi raspundeti macar la intrebarea legata de cariera.Sa stiu daca sa mai raman sau sa ma zbat sa plec in alta parte. Cu mult drag,Aurora! Fiul meu s-a nascut in 6 ianuarie de Botezul Domnului


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: aurora va agreseaza cu o noua intrebare, d-le Coser!Please..
PostPosted: Mon Mar 30, 2009 4:58 pm 

Joined: Thu Aug 14, 2008 11:57 am
Posts: 80
Daca va spun ca visat la viata mea dupa cateva ore bune petrecute intr-o catedrala un curcubeu...oare ar intelege cineva acest vis?


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 2 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group