It is currently Thu Mar 28, 2024 5:05 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Astrologie orara , o intrebare ce ma framanta de multa vreme
PostPosted: Fri May 08, 2009 7:36 am 

Joined: Thu Aug 14, 2008 11:57 am
Posts: 80
Stimate d-le Coser! Indraznesc sa va consult in legatura cu ceva ce ma macina de multa vreme...
In actualul loc de munca am sanse sa detin functii de conducere sau mai bine sa plec.Raspunsul Dvs. m-ar ajuta sa ma clarific cu privire la cariera mea si sa fac demersurile care se impun in continuare, in functie de parerea Dvs.la care eu tin foarte mult, pentru ca mi-ati dovedit ca fara sa ma cunoasteti m-ati descris asa cum numai eu ma stiu .
Datele mele nascuta 07.09.1976,13.53,Cluj-Napoca!
As posta un citat care mi-a placut foarte mult si era finalul unei astrograme a unei matusi decedate facute in urma cu 40 de ani care de fapt mi-a trezit interesul pentru astrologie, deoarece persoana decedata se regasea in descrierea facuta de astrologul anonim pe 10 pagini de hartie cu scris de mana(am gasit astrograma acesteia dupa deces in casa ei si am citit-o cu un interes deosebit). Cu toate ca eram o persoana apropiata, niciodata nu mi-a dezvaluit ca avea o astrograma intocmita...Talentul acelui astrolog cu toate ca m-am perindat pe multe site-uri l-am gasit doar la Dvs.
Incheia astrograma scrisa de mana fara semnatura si cu citatul urmator
NIMIC NU STIM TOTUSI CATE CEVA NI S-A DAT SI NOUA SA CUNOASTEM.
Daca n-as fi citit astrograma respectiva poate n-as fi dat importanta niciodata acestei ramuri a psihologiei, dupa parerea mea!Se intampla candva la finele lui decembrie 2006-ianuarie 2007 si coincidea cu data nasterii fiului meu, la inceputul lui ianuarie 2007
Aurora, cu stima si respect.....


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Astrologie orara , o intrebare ce ma framanta de multa vreme
PostPosted: Thu May 21, 2009 9:30 am 
Admin
User avatar

Joined: Tue Jul 19, 2005 8:15 pm
Posts: 2232
Location: Barlad
Aurora,
ii pare rau ca raspunsul meu vine mai tarziu decat ar fi trebuit.
Exista un imbold pentru aceasta functie si toate par construite pentru a o primi, deoarece in tema orara pe care am ridicat-o totul pare sa curga spre a-ti indeplini aceasta dorinta. Pentru ca Luna ca guvernator al temei si cu Marte ca semnificator al intrebarii sunt pe casa X, in Berbec, deci Marte este chiar bine plasat, am mari indoieli cu privire la metodele prin care ti se va favoriza accesul spre aceasta functie, pentru ca o cuadratura cu Lilith din casa VI, in situatia in care aceasta este in trigon cu Saturn, se pare ca postul este pentru altcineva, mai putin pregatit.
Solutia nu vine de la sine, ci printr-un sprijin din partea unei persoane (un barbat) cu care s-a mai discutat aceasta problema.
Aceasta este nuanta, raspunsul este DA, dar conditionat de relatia cu acea persoana. Daca sunt indeplinite aceste conditii, postul este al tau.



_________________
Gheorghitã COSER (www.coser.ro)
Image
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Astrologie orara , o intrebare ce ma framanta de multa vreme
PostPosted: Fri May 22, 2009 8:12 am 

Joined: Thu Aug 14, 2008 11:57 am
Posts: 80
Multumesc frumos, pentru raspuns!Aurora
M-ati derutat putin cu barbatul respectiv...Nu-mi dau seama cine este dar vom mai vedea.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 3 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group