It is currently Fri Apr 19, 2024 5:00 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: pt. Dl. Coser
PostPosted: Mon Aug 04, 2008 8:15 pm 

Joined: Wed Mar 21, 2007 12:48 am
Posts: 1
Buna ziua,

As dori sa ma jutati daca doriti. M-am nascut pe 9 august 1979, 11:30 AM in Timisoara.
Se apropie ziua in care implinesc 29 de ani si inca nu stiu daca fac ce trebuie cu viata mea.
Peste o luna voi pleca din tara. Am mai fost plecata, dar m-am intors pt a-mi termina studiile.
Am terminat cu greu facultatea (medicina), desi nu inteleg nici pana acum de ce....si acum de fapt nu stiu daca trebuie sa continui pe drumul asta sau sa o abandonez o data pt totdeauna si sa ma reorientez?
Nu stiu daca imi este pusa tenacitatea la incercare sau doar e incapatanarea mea?
Si mai ales, ar fi bine sa plec sau fac o mare prostie?
Va rog mult de tot sa ma ajutati...nu stiu de ce, dar simt ca acum mi se hotaraste destinul.

Multumesc.


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: pt. Dl. Coser
PostPosted: Thu Aug 14, 2008 9:11 pm 

Joined: Wed Aug 13, 2008 2:18 am
Posts: 7
Hello!
Soarele, Mercur si Venus in leu in casa a X-a prevestesc succes in cariera. Cu Jupiter in casa a XI-a te vei bucura de prieteni si protectori influenti care te vor sprijini in cariera. Marte in casa a IX-a inseamna ca vei avea relatii de dragoste cu persoane din strainatate (poate chiar casatorie, who knows?). Nu stiu de ce ai ales medicina, nu mi se pare ca ai vreo inclinatie in domeniu. Eu cred ca este posibil sa ai talente literare sau artistice - Luna in Pesti in casa V, Neptun in casa a III-a sau sa lucrezi in divertisment...e posibil si sa prestezi o activitate care sa aiba legatura cu copiii(scuze pentru cacofonie). Ai o personalitate foarte puternica (Pluton in casa I) dar in acelasi timp esti o persoana sensibila (Luna in Pesti). Cu Uranus in casa a II-a vei avea fluctuatii pe plan financiar si este posibil sa-ti schimbi meseria de mai multe ori pe parcursul vietii. Dupa cum probabil stii, ai ascendentul in balanta si cred ca de aici vine nehotararea ta.In aceasta viata cariera va fi zona de interes maxim pentru tine si iti va oferi cele mai multe satisfactii(asta nu inseamna ca nu o sa te casatoresti, ci doar ca viata de familie va fi pe planul secund).
Si eu sunt novice intr-ale astrologiei (am o groaza de nelamuriri in ceea ce ma priveste) asa ca ii las pe altii mai priceputi sa te ajute si sper sa nu fi scris prostii :oops: .Am vrut doar sa-ti scriu cateva cuvinte pana cand o sa aiba timp dl. Coser sa-ti raspunda.
Bye, bye!


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 2 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group