It is currently Thu Mar 28, 2024 2:42 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Un mic ajutor daca se poate , va rog...
PostPosted: Thu Nov 20, 2008 10:03 pm 

Joined: Fri Nov 14, 2008 12:09 am
Posts: 2
O sa las pe scurt descrierea si dupa datele si poate cineva isi va face timp de o analiza pentru ca eu am senzatia ca sunt legata la ochi si nu pot vedea nimic din ce e in jurul meu. Am fost cu o persoana 4 ani. El a hotarat sa ne despartim,asta dupa ce ne-am mutat in casa noua cu intentia de a merge amandoi spre un drum comun. Ceva s-a intamplat si dupa 3 luni de convietuire a pus stop. La despartire a fost pur si simplu un om intors la 180 de grade. In viata mea alaturi de el nu i-am gasit in ochi atata ura , nepasare la adresa mea si toate astea din nimic. Pur si simplu m-am trezit langa un strain... Pentru prima oara m-a tratat ca pe ultima carpa de care vrea sa scape. A trecut ceva timp si eu nu-mi revin din soc si nu pot sa ma rup sa o iau mai departe si toate astea pentru ca nu stiu DE UNDE M_A LOVIT SI CE M_A LOVIT. Si in ziua de azi eu nu pot intelege ce s-a intamplat defapt ce l-a intors impotriva mea dintr-o data si ce va urma. va rog frumos, cateva vorbe ..
eu 22.07.1987 ora 1:30 noaptea bucuresti
el 06.05.1987 ora 7:00 dimineata bucuresti


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Un mic ajutor daca se poate , va rog...
PostPosted: Mon Nov 24, 2008 7:51 pm 

Joined: Fri Nov 14, 2008 12:09 am
Posts: 2
va rog nu-mi ocoliti intrebarea :( . Chiar nu stiu incotro sa o apuc si ce sa fac si nu reusesc sa inteleg nici acum ce s-a intamplat exact...va rog


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Un mic ajutor daca se poate , va rog...
PostPosted: Tue Nov 25, 2008 12:12 am 
User avatar

Joined: Wed Jul 30, 2008 10:29 pm
Posts: 9
Nu o sa intervin cu date si explicatii astrologice, pe care de altfel nu le stapanesc suficient pentru a ma aventura.
As vrea sa-ti spun doar ca oricate explicatii ai primi, ele nu vor sterge sau nu vor atenua durerea sau suferinta pe care le simti acum.
Singurul care poate face asta este timpul.
Esti foarte tanara si ai avut doar experienta primei iubiri.
Nu sunt chiar matusalemica, dar pot sa-ti spun ca vor urma alte iubiri, probabil alte suferinte si intr-o zi il vei intalni pe acela care te merita si pe care il meriti.
Poate iti vine greu acum sa mai crezi sau sa mai speri, dar asa va fi.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 3 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group