It is currently Fri Mar 29, 2024 4:42 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: astrologie orara
PostPosted: Thu Nov 27, 2008 7:50 pm 

Joined: Tue Nov 18, 2008 11:27 am
Posts: 3
as vrea daca se poate sa ridice si mie cineva care se pricepe o astrograma pt intrebarea: am luat decizia corecta sa ma despart de sotul meu? :(nu stiu exact ce date trebuie dar atasez datele mele de nastere 8 iulie 1981 ora 15:30- Deva......acum ma aflu in localitatea Orastie! in speranta ca voi primii raspuns cat mai repede,multumesc de pe acum celor ce ma vor ajuta!


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: astrologie orara
PostPosted: Sat Nov 29, 2008 11:55 am 

Joined: Tue Nov 18, 2008 11:27 am
Posts: 3
nici un ajutor???cat de mic ar fii el:(


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: astrologie orara
PostPosted: Sat Jan 17, 2009 3:08 pm 
Admin
User avatar

Joined: Tue Jul 19, 2005 8:15 pm
Posts: 2232
Location: Barlad
Am ridicat eu acum o tema orar cu privire la hotararea pe care ai luat-o si care te bantuie.

Image

Ceea ce spui ca s-a intamplat vine ca efect al unui gest reeditat. Este bine, este corect, dar revoltator. Efectul acestei schimbari va persista si vor produce schimbari de gandire si astea duc la efectarea imaginii sociale. Prin acest efect, ai revenit la obiceiuri pe care le aveai inainte de a te casatori cu el, la locurile acelea, la imaginea pe care o aveai.... chiar la o anume nesiguranta.
Lilith impreuna cu Pluton in casa VII, ne spune ca acest eveniment s-a consumat din interior si ca dincolo de finalitate mai persista o legatura, ce nu se poate rupe.
Exista in continuare o atractie, o tendinta ce va poate magnetiza, dar ceea ce va atrage unul spre celalalt este negativ, rau care duce la suferinta si pierderi.
In alta ordine de idei, prezenta lui Lilith pe casa VII a acestei teme ar trebuie sa te puna pe tine in garda, ca va reveni asupra unor aspecte ale trecutului vostru, asupra unor bunuri, obiecte pe care brusc se hotaraste sa si le revendice si asta inseamna ca el nu vrea sa renunte la tine, dar nici impreuna nu mai puteti fi.
Eu cred ca relatia voastra nu s-a incheiat cu momentul divortului pentru ca in timpul relatiei ati dezvoltata unul fata de celalalt un atasament puternic.



_________________
Gheorghitã COSER (www.coser.ro)
Image
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 3 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group