It is currently Fri Mar 29, 2024 4:46 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: evolutie spirituala, cariera
PostPosted: Sun Jan 25, 2009 1:33 pm 

Joined: Fri Jan 23, 2009 6:03 pm
Posts: 5
Buna,
Va rog frumos sa ma ajutati cu o interpretare. Imi doresc foarte mult sa aflu despre cariera mea..si despre evolutia spirituala. Mi-am interpretat singura harta, am ajuns la o concluzie..insa am nevoie de ajutorul vostru.
datele mele: 20.11.1986, ora 8:20 am, Bucuresti
Va multumesc!
Cu drag,
Sewula


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: evolutie spirituala, cariera
PostPosted: Thu Jan 29, 2009 10:06 pm 

Joined: Fri Jan 23, 2009 6:03 pm
Posts: 5
Buna,
Va rog frumos..inca mai astept un raspuns.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: evolutie spirituala, cariera
PostPosted: Thu Mar 26, 2009 6:47 pm 

Joined: Mon Feb 23, 2009 3:01 am
Posts: 1
Despre cariera .... as zice ca tre sa fie ceva in domeniul artistic, pentru ca ai MC in balanta si venus foarte bine aspectat in casa 11 (probabil ai parte de protectori si prieteni buni). Ai nevoie de stabilitate materiala (cuspidele caselor 2 si 6 in semne de pamant, iar cuspida casei 10 la limita intre fecioara si balanta). Saturn pe ascendent - esti pesimist(a), insa pe masura ce iti vei demonstra ce poti sa faci, pesimismul va fi depasit, mai ales ca ascendentul este in sagetator. Uranus in casa 1 te face sa iti placa sa fii diferit de ceilalti, iar neptun in casa 1 te face idealist si uneori sa iti faci iluzii desarte.

In ceea ce priveste evolutia spirituala, e o chestie care tine mai mult de liberul arbitru, pentru ca evolutia se realizeaza pe masura ce iti intelegi si accepti lectiile vietii. Pluton in scorpion si trigon cu luna iti da dorinta de a invata despre ocult, mai departe e o alegere


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: evolutie spirituala, cariera
PostPosted: Fri Mar 27, 2009 8:17 pm 

Joined: Fri Jan 23, 2009 6:03 pm
Posts: 5
Buna,
Multumesc foarte mult pentru raspuns, pentru faptul ca ti-ai luat din tp tau. pt a-mi raspunde.
La aceeasi concluzie am ajuns si eu din toate documetarile pe care le-am facut in urma propriilor mele curiozitati./ Stiu sigur ca ora nasterii este corecta, asta rezultand din documentele spitalului in care m-am nascut. Am incercat de nenumarate ori sa-mi dau seama daca ma pricep cat de cat la arta...sau orice altceva care sa fie legat de domeniul artistic. Nu am reusit, asta venind din faptul ca nu vreau...si nici nu am nici o legatura cu arta. Toate studiile mele(care sunt cateva...si in curs de desfasurare) nu au nici o legatura cu asa ceva. Probabil este vb tot de liberul arbitru.
MULTUMESC!
Te imbratisez,
Sewula


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 4 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group