It is currently Thu Mar 28, 2024 11:11 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: Avem sansa sa fim impreuna?
PostPosted: Thu Feb 26, 2009 8:29 pm 

Joined: Fri Jan 30, 2009 8:46 pm
Posts: 16
Anul trecut pe 11 iulie am cunoscut o persoana minunata, poate ca m-a atras foarte mult faptul ca are o profesie pe care mi-am dorit-o eu din tot sufletul, dar pe care nu am putut sa o urmez, poate ca m-a atras sufletul lui, faptul ca avem pasiuni comune..... M-a chinuit cumplit gandul ca as putea sa nu-l mai vad. Nu stiu daca el a simtit ceva pentru mine, cert este ca eu am fost destul de tulburata, am avut o perioada in care nu-mi doream decat sa-l vad si sa-i spun ce simt, dar nu aveam puterea asta. Incepusem sa-mi impun ca trebuie sa-l uit, poate ca nu avem vreo sansa sa fim impreuna, si cred ca reusisem sa-l scot din mintea mea, dar s-a intamplat sa ajung din nou in locul in care ne-am cunoscut si mi-am dat seama ca nu voi reusi sa-l uit prea usor, imi doresc si mai mult sa-l revad.
Avem sansa sa fim vreodata impreuna sau iubirea mea va fi neimpartasita?
Va rog din tot sufletul sa ma ajutati macar cu un sfat, pentru ca nu mai stiu ca sa fac, mi-e greu.....
Datele mele: 16.02.1986, ora 7.25, Craiova;
Datele lui: 29.07.1974, Bucuresti, din pacate nu stiu ora.
Multumesc mult chiar si pentru ca ati avut rabdarea sa-mi cititi mesajul!


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Avem sansa sa fim impreuna?
PostPosted: Sat Feb 28, 2009 7:08 pm 

Joined: Fri Jan 30, 2009 8:46 pm
Posts: 16
E posibil sa fie o relatie cu elemente karmice? Poate ca am o datorie neplatita, un pacat dintr-o alta viata, poate asta e motivul pentru care sufar atat de mult.....


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Avem sansa sa fim impreuna?
PostPosted: Tue Mar 17, 2009 11:26 pm 

Joined: Wed Mar 04, 2009 1:39 am
Posts: 11
Location: Bucuresti
of, venus mi-as dori sa te ajut, simt prea bine ce e in sufletul tau. poate pt ca trec printr-o situatie similara. aici te-ar ajuta astrologia orara la care nu ma pricep mai deloc si cine stie aici astrologie orara nu raspunde la intrebari legate de viata sentimentala.Mi-as dori sa te ajut, sincer :(


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Avem sansa sa fim impreuna?
PostPosted: Thu Apr 02, 2009 11:16 am 

Joined: Fri Jan 30, 2009 8:46 pm
Posts: 16
Toamna,
iti multumesc pentru intentia de a ma ajuta, de ceva timp sunt mai linistita, am inteles care a fost rolul lui in viata mea si imi doresc sa-i multumesc pentru tot, dar nu am curajul sa-i spun cat de mult a insemnat el pentru mine, poate ca Dumnezeu imi va da sansa asta candva.....Timpul le rezolva pe toate....
Iti doresc tot binele din lume!


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Avem sansa sa fim impreuna?
PostPosted: Sun Feb 28, 2010 7:26 pm 

Joined: Mon Feb 22, 2010 4:32 pm
Posts: 3
Sunt impreuna cu iubitul meu de 1 an;eu sunt balanta(20 oct 1987, ora 15) si el este taur (14 mai 1984); la unele aspecte ne potrivim, insa eu imi doresc mai multa comunicare si sustine.....lucruri pe care le primesc mereu...uneori ma intreb daca sunt suficiente incercarile mele de a normaliza relatia, de a ne pune amandoi pe acceasi lungime de unda....am nevoie de o parere..


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 5 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group