It is currently Fri Apr 19, 2024 1:07 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: rinichii - rev. solara
PostPosted: Fri Mar 13, 2009 12:14 am 

Joined: Tue May 09, 2006 6:01 pm
Posts: 38
Buna ziua!
Sunt curioasa ce aspecte ...sau ce se intrevede anul acesta 2009 din puct de vedere al sanatatii mele! Incerc sa spun pe scurt am ajuns la doctor deoarece am avut ceva dureri in zona ficatului in luna Dec-Ian-Feb..(de la sf. lunii feb nu mai simt nimic).oricum in urma unui X_ray ...toate's bune ficatul meu e ok dar s-a descoperit un chist destul de marisor la rinichiul drept...acum va trebui sa merg la un CT scan vor sa vada probabil mai in detaliu despre ce e vorba ...eu sper sa nu fie canceros... :( (am inteles ca contine lichid)
Voiam sa apelez la dvs. probabil ca in revolutia mea solara se poate vedea daca anul acesta sau urmatorul voi avea nevoie de operatie...? Inca nu stiu nici un rezultat dar in cazul in care mi se va propune o operatie as fi vrut sa stiu daca astrele ar fi in favoarea mea sau ar trebuii sa stau deoparte de interventii chirugicale...
ps .
Chiar daca o sa am nevoie de operatie sper ca va fi un success ...sunt mamica am un baietel de 21 luni trebuie sa fiu langa el :) Va multumesc tare mult!
datele mele: nov 7, 1975
sighisoara jud mures ora 7.25am


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: rinichii - rev. solara
PostPosted: Fri Mar 13, 2009 12:54 am 

Joined: Wed Mar 04, 2009 1:39 am
Posts: 11
Location: Bucuresti
aici te-ar ajuta harta orara. asa se poate calcula daca vei avea nevoie de operatie sau nu. Trebuie sa pui intrebarea si sa spui si ora la care ai pus intrebarea, si un astrolog va vedea pe harta orara raspunsul la intrebarea ta. nu este batut in cuie oricum


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: rinichii - rev. solara
PostPosted: Fri Mar 13, 2009 1:21 am 

Joined: Tue May 09, 2006 6:01 pm
Posts: 38
mi-am adus aminte ca trebuie mentionat unde ma aflam de ziua nasterii..in Maple Ridge, BC Canada
(aici locuiesc)
Toamna Multumesc..poate va avea cineva timp sa arunce o privire...
Va multumesc!


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: rinichii - rev. solara
PostPosted: Sat Mar 14, 2009 9:25 pm 

Joined: Wed Mar 04, 2009 1:39 am
Posts: 11
Location: Bucuresti
hai ca incerc eu sa te ajut putin, dar ai grija ca eu nu sunt astrolog si doar incerc sa iti spun ce vad eu pe harta revolutiei tale solare, in linii mari . sper sa -ti fie putin de ajutor pana primesti un raspuns mai detaliat

deci esti nascuta in Sighisoara si acum locuiesti in Canada? sa stiu cum fac hartile


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: rinichii - rev. solara
PostPosted: Sun Mar 15, 2009 7:28 pm 

Joined: Tue May 09, 2006 6:01 pm
Posts: 38
da nascuta la sigisoara si acum locuiesc in Ca
Iti multumesc...nu iti fa probleme..sunt curioasa care ar fi aspectele Mersic inca o data!


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: rinichii - rev. solara
PostPosted: Mon Mar 16, 2009 12:16 am 

Joined: Wed Mar 04, 2009 1:39 am
Posts: 11
Location: Bucuresti
asta e harta revolutiei tale solare pe 2009

Image

ai AS in casa 11, ceea ce arata ca ai prieteni foarte sinceri, sau vei lega unele prietenii stranse anul acesta. MC este in casa 8 si face sextil cu venus ceea ce dupa parerea mea arata ca este bine aspectat si deci ai putea intra in posesia unor sume importante de bani.
Ai Soarele in casa a 12 si deci are un rol benefic in cazul bolilor.Asta ar putea arata ca problema ta se va rezolva favorabil anul acesta.
Luna este in casa 2 ceea ce arata o predispozitie la fluctuatii banesti. Ai Venus in casa 12 - ai cumva niste sentimente ascunse fata de cineva? o iubire secreta?sau poate sentimente negative fata de o persoana din grupul tau de prieteni/cunoscuti? Ai Marte in casa 9 si te predispune la pesimism, ganduri negre si activitati legate de calatorii in starinatate. Saturn este in casa 10 si te impiedica sa realizezi ceea ce vrei sau iti pune obstacole in calea reusitei. Poate anunta si boala legata de mama. Uranus in casa 4 arata ca acesta ar fi anul cand va avea loc o despartire de parinti sau o cearta cu unul dintre acestia (in special cu tatal). Il ai pe neptun in casa 3.. fii suspicioasa cu privire la o femeie din anturaj. Iti poate sapa santuri in drum si asta datorita invidiei fata de tine si iti poate creea necazuri. Se pare ca ai un an bun din pct de vedere financiar, asta o arata iarasi Pluton in casa 2.

Cam asta as spune eu, cine stie mai mult poate te mai ajuta


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: rinichii - rev. solara
PostPosted: Tue Mar 17, 2009 9:48 pm 

Joined: Tue May 09, 2006 6:01 pm
Posts: 38
Toamna iti multumesc mult pt timpul acordat!
ma bucurat mult ca nu se intrevede vreo probl. de sanatare majora :D
vreau sa iti spun si eu cate ceva:)
da parintii mei tocmai au sosit pe 15 martie la noi si vor sta la noi pt o perioada mai lunga de timp...initial viza e pt 6 luni dupa aceste 6 luni vreau sa fac prelungire...da in leg cu mama deoacamdata e ok sper ca va fi si in continuare ...si tata la fel..sper sa nu ma cert ...si mai sper ca despartierea de care ziceai sa reprezinte defapt plecarea lor acasa..oricum o sa-ti scriu in ce termeni a fost despartirea

sentimentele ascunse...nu stiu daca ar putea fi sentimente ascunse ..dar cateodata imi vine in minte chestia asta....nu stiu daca sa o vad ca o copilarie din adolescenta sau nu ... dar poate ca am gresit fata de cineva...mi-ar fi placut sa mai vb. o data cu aceasta persoana si sa i cer iertare daca considera ca i-am gresit cu ceva...este vb de o idila din liceu...la momentul respectiv nu am fost eu prea serioasa sau nu am fost indragostia cu adevarat...iar cand respectivul mi-a promis ca nu mai vb cu mine ...doar daca imi cer iertare... totul a ramas asa cumva neincheiat si cateodata imi vine in minte acest lucru...// si da am o persoana pe care nu o prea agreez dar oricum nu o vad decat f rar...

Saturnul din casa 10...hmm...lucrez full-time si merg si la scoala (studiez contabilitate)...iau cate un curs mai mult nu imi permit ...imi doresc sa obtin o diploma ..oricum asta va dura ceva ani..mai degraba prefer sa fie referitor la chestia asta decat la mama!

marte in casa 9 intradevar simt ca pun parca raul inaintea binelui si nu situ de ce, ma panichez cam repede ...am mai avut asa perioade in viata mea...of sper sa imi treaca...e destul de stresant cateodata

Iti multumesc mult inca o data!


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: rinichii - rev. solara
PostPosted: Tue Mar 17, 2009 11:21 pm 

Joined: Wed Mar 04, 2009 1:39 am
Posts: 11
Location: Bucuresti
Dove, mi-a facut placere sa te ajut cat de cat cat ma pricep si eu :) si sper din suflet sa fie totul bine cu tine . nu lua fiecare detaliu exact cum l-am spus. astrele ne trimit semne nu este fix batut in cuie de exemplu ce am spus de mama ta. interpretarile pot fi mult mai largi insa eu atata pot deocamdata. per total revolutia ta solara arata bine. Iti doresc numai bine si nu a fost niciun deranj


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: rinichii - rev. solara
PostPosted: Wed Mar 18, 2009 10:09 am 
User avatar

Joined: Wed Jul 20, 2005 10:49 pm
Posts: 821
dove,
tema revolutiei solare afisata mai sus ar putea indica evenimente pe care le vei trai incepand din data aniversarii tale din acest an, 2009, dar cu conditia folosiriii unui fus orar corect.
Pentru tine, evenimentele acestei perioade au fost "directionate" in preajma zilei de 7 nov. 2008 ( Rev Sol 2008/2009)



_________________
Mihaela A.G.(mag)
(http://argmihaela.blogspot.com)
"Există în noi ceva mai adânc decât noi înşine". (Sf. Augustin)
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: rinichii - rev. solara
PostPosted: Fri Mar 27, 2009 10:46 pm 

Joined: Tue May 09, 2006 6:01 pm
Posts: 38
Mihaela cred ca am inteles ce ai vrut sa zici! deci pt perioada asta harta mea arata altfel!
am intrat pe un site si am incercat sa fac eu o harta a revoluitiei solare pt perioada curenta...nu stiu daca am reusit daca e corecta...sper ca da...nu stiu sa o interpretez...In linii mari daca se poate spune ceva va rog? :roll: si va multumesc!
incerc sa atasez aici harta..
Image


Offline
 Profile Send private message  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 10 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group