It is currently Thu Mar 28, 2024 11:46 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: Rog astrograma
PostPosted: Tue Jun 02, 2009 5:47 pm 

Joined: Sun May 31, 2009 1:55 pm
Posts: 3
Buna la toata lumea d pe acest Forum!

Ma numesc Marian si sunt nascut in Birlad la data de 5 februarie 1983. Din pacate nu cunosc ora nasterii. In acest an mi-am propus niste schimbari majore pentru viata mea si mi-as dori sa-mi spuna cineva daca aceste lucruri vor putea oarecum fi sustinute si de astre. Asadar, multumesc anticipat celui sau celei care ma va putea lumina in demersurile pe care imi doresc sa le fac in acest an.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Rog astrograma
PostPosted: Wed Jun 03, 2009 9:37 pm 

Joined: Tue May 26, 2009 1:49 pm
Posts: 3
din pacate, fara sa stii ora de nastere, nu prea poti sa afli multe despre horoscopul tau. Ora de nastere stabileste ascendentul, care la randul sau stabileste casele astrologice, in functie de care poti afla evenimente din viata, ce iti prezic tranzitele...


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Rog astrograma
PostPosted: Sat Jun 20, 2009 6:12 pm 

Joined: Sun May 31, 2009 1:55 pm
Posts: 3
Multumesc persoanei care mi-a raspuns. As dori totusi daca m-ar putea cineva ajuta sa aflu date importante despre mine in 2009. Anul acesta vreau sa ma casatoresc si sa ma mut in alt oras. Sunt toti aceti pasi cei mai buni pe care ar trebui sa-i fac pina la sfirsitul acestui an?
Stiu ca am precizat in primul meu mesaj ca nu stiu ora de nastere. Se poate totusi face ceva in lipsa acestei ore? Multumesc din suflet si astept poate imi raspunde totusi cineva.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Rog astrograma
PostPosted: Sun Aug 02, 2009 2:15 pm 

Joined: Sun May 31, 2009 1:55 pm
Posts: 3
Am aflat ca sunt nascut la ora 3:00 AM. Sper ca aceasta ora pretioasa de nastere sa-l faca pe cel sau pe cea care o sa-mi calculeze astrograma, sa-mi poata spune daca dorintele mele de schimbare din acest an, sunt in acord cu ceea ce astrele mi-au pregatit.

Cu multumiri anticipate,

M


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 4 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group