It is currently Thu Mar 28, 2024 11:57 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: haos
PostPosted: Mon Feb 27, 2012 10:50 am 

Joined: Mon Jan 22, 2007 11:21 pm
Posts: 6
Buna ziua,
am nevoie de ajutorul vostru in rezolvarea unor probleme, care prin persistenta lor in viata fiicei mele ma ingrijoreaza foarte mult. Este nascuta in 14.04.1986 ora 22, Coordonate: 46°39′N 22°21′E
Exista o zona pe care lucrurile nu merg deloc : zona parteneriala, si uitandu-ma pe astrograma ei vad un Lilith pe cala A VII neaspectat, o opozitie Kiron -Saturn (VII-I), o quadratura Uranus-Mercur (I-IV) Nu reuseste sa inchege nici o relatie si nu stiu ce sfat sa-i mai dau. Ce lectie trebuie sa-si insuseasca sau ce parere aveti de deblocarea unor astfel de aspecte?
A doua problema este cea pe domeniul carierei : acolo lucrurile au mers nesperat de bine, noroc, bani, realizari, pana in septembrie 2010-noiembrie 2010, cand s-a aruncat totul in aer. A ramas fara serviciu si toate incercarile de 1 an si 4 luni au dat gres. e credeti ca ar trebui sa faca, pe langa faptul ca isi depune CV-uri de dimineata pana noaptea tarziu?
Chiar nu mai stiu ce sa fac, situatia si nefericirea ei ma afecteaza foarte tare si nu pot sa o ajut, de aceea apelez la sfatul vostru si va multumesc


Offline
 Profile Send private message  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 1 post ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group