It is currently Thu Mar 28, 2024 3:35 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: asociatia astrologilor
PostPosted: Wed Nov 19, 2008 5:20 pm 
User avatar

Joined: Tue Jul 26, 2005 7:11 pm
Posts: 75
va rog frumos sa-mi spuneti si mie daca exista in bucuresti vreun sediu al asociatiei psihologilor din romania.si daca da, care este adresa acestuia. multumesc



_________________
Ari Kowalski
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: asociatia astrologilor
PostPosted: Wed Nov 19, 2008 9:24 pm 
User avatar

Joined: Sun Nov 25, 2007 10:53 am
Posts: 83
Doar atat cunosc:
STATUTUL

ASOCIAŢIEI ASTROLOGILOR DIN ROMÂNIA

Capitolul 1 DENUMIREA, ADRESA şi DURATA DE FUNCŢIONARE a ASOCIAŢIEI
Art.1 Asociaţia Astrologilor din România este persoană juridică română de drept privat, non-profit, independentă de instituţiile publice, de stat sau private, române sau străine, şi apolitică.
Asociaţia Astrologilor din România este organizată şi îşi va desfăşura activitatea în conformitate cu prevederile ordonanţelor Guvernului României nr. 26 din 30 ianuarie 2000 şi nr. 37 din 30 ianuarie 2003, în conformitate cu normele imperative cuprinse în legislaţia romanească în vigoare şi cu normele specifice din prezentul statut.
Art.2 Asociaţia Astrologilor din România este înfiinţată prin actul de constituire, atribuindu-i-se un patrimoniu, un sediu, şi stabilindu-i-se organele de conducere şi control potrivit prevederilor prezentului statut şi ale actului de constituire.
Art. 3 Denumirea Asociaţiei este Asociaţia Astrologilor din România. Aceasta va fi numită în continuare în prezentul document "Asociaţia".
Denumirea, împreună cu adresa şi, daca este cazul, contul bancar şi codul fiscal, vor fi înscrise în toate documentele şi actele emise.
Art. 4 Asociaţia are sediul în Craiova, str. Nicolae Iorga, bl. A 64, ap. 23.
Sediul poate fi mutat oriunde în ţară prin hotărârea consiliul director.
Asociaţia poate înfiinţa filiale sau sucursale şi poate deschide reprezentanţe în ţară sau în străinătate.
Art. 5 Asociaţia va funcţiona pe durată nelimitată, dizolvarea şi lichidarea ei făcându-se în condiţiile legii şi ale prezentului statut.



_________________
"Lucrurile nu se schimba,noi suntem cei care ne schimbam." H. D.Thoreau
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: asociatia astrologilor
PostPosted: Thu Nov 20, 2008 1:10 am 

Joined: Sun Nov 27, 2005 5:19 pm
Posts: 521
Daria wrote:
Doar atat cunosc:
STATUTUL

ASOCIAŢIEI ASTROLOGILOR DIN ROMÂNIA

Capitolul 1 DENUMIREA, ADRESA şi DURATA DE FUNCŢIONARE a ASOCIAŢIEI
Art.1 Asociaţia Astrologilor din România este persoană juridică română de drept privat, non-profit, independentă de instituţiile publice, de stat sau private, române sau străine, şi apolitică.
Asociaţia Astrologilor din România este organizată şi îşi va desfăşura activitatea în conformitate cu prevederile ordonanţelor Guvernului României nr. 26 din 30 ianuarie 2000 şi nr. 37 din 30 ianuarie 2003, în conformitate cu normele imperative cuprinse în legislaţia romanească în vigoare şi cu normele specifice din prezentul statut.
Art.2 Asociaţia Astrologilor din România este înfiinţată prin actul de constituire, atribuindu-i-se un patrimoniu, un sediu, şi stabilindu-i-se organele de conducere şi control potrivit prevederilor prezentului statut şi ale actului de constituire.
Art. 3 Denumirea Asociaţiei este Asociaţia Astrologilor din România. Aceasta va fi numită în continuare în prezentul document "Asociaţia".
Denumirea, împreună cu adresa şi, daca este cazul, contul bancar şi codul fiscal, vor fi înscrise în toate documentele şi actele emise.
Art. 4 Asociaţia are sediul în Craiova, str. Nicolae Iorga, bl. A 64, ap. 23.
Sediul poate fi mutat oriunde în ţară prin hotărârea consiliul director.
Asociaţia poate înfiinţa filiale sau sucursale şi poate deschide reprezentanţe în ţară sau în străinătate.
Art. 5 Asociaţia va funcţiona pe durată nelimitată, dizolvarea şi lichidarea ei făcându-se în condiţiile legii şi ale prezentului statut.


Intrebarea a fost Asociatia PSIHOLOGILOR!!!!!!!!!
Multumim pentru informatiile documentate dar nu au fost cerute, iar daca vei citi cu atentie de data asta vei observa acest lucru... :roll:

Ari Ko, vei gasi pe net tot ce te intereseaza. Exista o Asociatie a psihologilor, insa nu stiu daca doar a municipiului Bucuresti, insa o filiala ceva trebuie sa aiba si aici..

Marta



_________________
http://marta-indigo.blogspot.com/
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: asociatia astrologilor
PostPosted: Thu Nov 20, 2008 1:11 am 

Joined: Sun Nov 27, 2005 5:19 pm
Posts: 521
Ari Ko, lamureste-ne, ca vad ca subiectul zice de asociatia astrologilor, totusi? :)



_________________
http://marta-indigo.blogspot.com/
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: asociatia astrologilor
PostPosted: Thu Nov 20, 2008 12:24 pm 
User avatar

Joined: Sun Nov 25, 2007 10:53 am
Posts: 83
Buna Marta!

Am incercat sa ma fac utila .Am considerat ca nu este nevoie s-o atentionez pe Ari_ko de greseala. Am citit postul cu atentie :D si am raspuns, :arrow: doar, cu informatia de care dispuneam . Cine stie ? Poate pe Ari_ko o intereseaza ambele adrese si a facut economie de cuvinte ! :lol:

Cu drag, Daria.



_________________
"Lucrurile nu se schimba,noi suntem cei care ne schimbam." H. D.Thoreau
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: asociatia astrologilor
PostPosted: Fri Nov 21, 2008 11:48 am 

Joined: Sun Nov 27, 2005 5:19 pm
Posts: 521
:cry: Sa asteptam sa vedem ce vroia Ari Ko...



_________________
http://marta-indigo.blogspot.com/
Offline
 Profile Send private message  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 6 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group