It is currently Thu Mar 28, 2024 3:05 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: Se pot intelege 2 frati?
PostPosted: Sun Nov 25, 2007 9:06 pm 

Joined: Tue Oct 09, 2007 2:41 pm
Posts: 1
D-le Coser, citesc de cateva saptamani bune cam tot ce se scrie pe forum. Sunt fascinata de astrologie dar stiu ca nu voi putea niciodata sa fac analize cu finetea si precizia dvs. Va rog sa ma ajutati, sa-mi dati un sfat. Am doi copii, studenti amandoi. Ii iubesc la fel. i-am crescut la fel, sunt foarte importanti pentru mine. Ei nu s-au inteles niciodata prea bine. Acum parca e din ce in ce mai rau. Aproape nu-si mai vorbesc. Fata, copilul mai mic, e din ce in ce mai rece si mai distanta cu noi toti, aproape nu o recunosc. Orice as face pentru ea e insuficient, si, credeti-ma, fiind mai mica a fost cea care a beneficiat de mult mai multe decat baiatul. Am incercat tot ce am putut (sunt psiholog) dar pentru ea nu mai gasesc formula de armonie sau macar de normalitate. Din astrogramele lor credeti ca se poate gasi un raspuns la intrebarea care incepe sa ma macine din ce in ce mai mult: se vor putea intelege vreodata acesti frati? Baiatul e mai deschis, mai prietenos, daca se duce sa o intrebe ceva ea ii raspunde dur, iar daca vrea sa-i povesteasca ceva, raspunsul ei e doar, ce-mi spui mie! Poate ar trebui sa-i las in pace, sa nu ma intereseze asa mult aspectul asta atata timp cat isi vad cu desavarsire de carte, sunt politicosi, inteligenti dar ma doare rau ca e asa.
Datele lor de nastere sunt: Adrian:29.11.1984, ora 21:55, Bucuresti (eram studenta, aproape am nascut in camin pentru ca nu venea salvarea) si Corina:22.02.1988, ora 10:10, Bacau

Va multumesc din suflet.


Offline
 Profile Send private message  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 1 post ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group