It is currently Fri Mar 29, 2024 2:04 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: sa existi fara sa fii...
PostPosted: Wed May 17, 2006 3:19 pm 
Admin
User avatar

Joined: Tue Jul 19, 2005 8:15 pm
Posts: 2232
Location: Barlad
Un mare talent este sa existi fara sa fii, sa sustii totul in jurul tau fara sa fii implicit in numele care defineste actiunea sau in instrumentul care o reprezinta... este un adevarat talent ca sufletul tau ca sustina intreaga lume si totusi sa nu te vada nimeni. Dar intai trebuie sa lasi prezentele din jurul tau sa te cuprinda, sa-ti dea mobilitate...

Image



_________________
Gheorghitã COSER (www.coser.ro)
Image
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: sa existi fara sa fii...
PostPosted: Tue Jul 04, 2006 3:45 am 

Joined: Tue Jul 04, 2006 3:17 am
Posts: 1
coser wrote:
Un mare talent este sa existi fara sa fii, sa sustii totul in jurul tau fara sa fii implicit in numele care defineste actiunea sau in instrumentul care o reprezinta... este un adevarat talent ca sufletul tau ca sustina intreaga lume si totusi sa nu te vada nimeni. Dar intai trebuie sa lasi prezentele din jurul tau sa te cuprinda, sa-ti dea mobilitate...

Image
VREAU DOAR SA SPUN CA AM UN SENTIMENT DE IMPLINIRE DATORITA DESCOPERIRII ACESTUI MINUNAT SITE....SI NU DOAR ATAT CI SI CONFIRMARII MULTOR "TEORII" .AS DORI MULT DACA NU VA PERTURB PREA MULT SA IMI SPUNETI CEVA DE LAZAREV ,SCRIITORUL "KARMEI PURE", LA VIATA PERSONALA A SA...MAI VREAU SA SPUN CA AM CITIT CEVA DE CARLOS CASTANEDA PARCA ..."LATURA ACTIVA A INFINITATII.." SI CEA IN CARE ERA DESCRISA RELATIA DINTRE DON JUAN SI AUTOR... M-A FASCINAT DE-A DREPTUL ...!


Offline
 Profile Send private message  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 2 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group