It is currently Wed Apr 17, 2024 2:10 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: ACCESE DE PARANOIA
PostPosted: Mon Apr 02, 2007 9:17 pm 

Joined: Wed Feb 15, 2006 12:45 am
Posts: 265
iATA CE MAIL AM PRIMIT pe mailul meu personal de acasa.

Sunt Mihaela Hurdubae sau mihaela01.
Acest email este in urma unui incident destul de major pt mine si care ma aseaza in postura de a incasa o vina care efectiv nu-mi apartine. Stiind ca tu pe forumul lui Gheorghita Coser iti spui witch, iar pe astroforum iti spui edi din Spania, eu una am ramas de-a dreptul interzisa atunci cand Gheorghita m-a acuzat ca eu sunt edi ba pe deasupra mi-a interzis accesul pe forum sub acest pretext. Mesajele tale exista, iar adresa calculatorului de pe care s-a postat exista si ea, atat pe "astroforum" cat si pe " astro.coser" orice programator poate identifica aceste date, e chiar o bagatela.
Nu pot sa inteleg motivul pt care Gheorghita sustine ca eu sunt edi, insa nici macar nu conteaza prea mult acest lucru.
Rugamintea mea este ca tu sa recunosti public ca esti edi, si sper ca vei avea onestitatea si demnitatea umana sa faci asta.
Multumesc.

IATA SI RASPUNSUL MEU

Singurul forum pe care am postat este cel al lui Coser. Nu am timp sa stau pe forumuri, iar daca tu crezi ca eu sunt Edi din Spania, este problema ta. EU AM ACELASI IP CU TOT CARTIERUL MEU DIN DRUMUL TABEREI. SUNTEM MII. ESTE IP PUBLIC. Nu stiu de unde stii tu userul meu, insa nu asta ma surprinde, ci aceasta acuzatie absurda. In toate posterile mele sub userul witch, nu cred ca am demonstrat vreodata vreo tendinta periculoasa, insa tu ai facut-o, asa ca, scuza-ma, te rog vezi-ti de treaba si nu ma mai deranja.

Coser, te rog lamureste-ma si pe mine cine este EDI din Spania, daca nu deranjez.


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: ACCESE DE PARANOIA
PostPosted: Mon Apr 02, 2007 10:47 pm 
Admin
User avatar

Joined: Tue Jul 19, 2005 8:15 pm
Posts: 2232
Location: Barlad
Hm, a fost blanda cu tine, pe mine m-a facut incompetent si.. ma rog... in multe feluri urate, cum obisnuia, pana nu de mult, sub tot felul de identitati, dar de aceasta data nu pe forum, ci pe email.. fapt pentru care am hotarat ca nu are de ce sa-mi urmareasca activitatea pe forum, atat timp cat ii sunt atat de antipatic si i-am interzis accesul si ca user si ca IP. Pur si simplu mi s-a acrit sufletul de atatea intrigi si mizerii ....
Da, te acuza pe tine si in asta am o partea de vina pentru ca am dori cu orice pret sa obtin informatii de la ea si am spus ca stiu cine este EDI... Stiind ca nu-i esti deloc draga, i-am spus ca te banuiesc (SI-MI CER IERTARE DE LA TINE PENTRU ASTA) si a picat in capcana pe care i-am intins-o. A spus tot ce avea in cap si, prin urmare, ea este Edi... am recititi mesajele, am urmarit detalii despre care ea nu stia, inclusiv cele tehnice si am inteles ca ea isi ascunde din nou identitatea. I-AM SPUS CA AM PACALIT-O si s-a suparata tare amenintand ca se duce la nu stiu ce autoritatea sa-mi demonstreze ca gresesc...
Tu ai din partea mea admiratie si consideratie pentru profesionalismul tau, stiu ca acesta este singurul forum pe care il folosesti si as vrea sa ma crezi ca toate cuvintele de apreciere pe care ti le-am adresat au fost sincere.
As vrea sa cred ca ma poti ierta ca am gresit folosind o astfel de metoda, dar in cazul acesta a fost singura pe care mizam. Nu este orbita de niciun nume asa cum este de al tau, tocmai pentru ca te apreciez...
Am rugat-o in ultimul email sa se duca la doctor, prin urmare nu am facut publica hotararea mea pentru ca nu am dorit ca din asta sa se ajunga la un alt conflict.
Eu nu prea ma pierd cu firea in astfel de situatii si nici nu ma hazardez pana cand nu stiu ce spun. Am gandit bine tot ceea ce am facut si imi asum verdictul, dar si, cu umilinta, metoda. Toate duc spre ea... asa ca Domnu' cu mila



_________________
Gheorghitã COSER (www.coser.ro)
Image
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Apr 02, 2007 10:55 pm 

Joined: Wed Feb 15, 2006 12:45 am
Posts: 265
Nici o problema, bine ca m-am lamurit. Bine ar fi ca ea sa inteleaga ca pasiunea ei pentru astrologie si discutii pe forum s-a transformat intr-o obsesie periculoasa.

Cu bine.


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Tue Apr 03, 2007 7:42 am 
Admin
User avatar

Joined: Tue Jul 19, 2005 8:15 pm
Posts: 2232
Location: Barlad
witch wrote:
Bine ar fi ca ea sa inteleaga ca pasiunea ei pentru astrologie si discutii pe forum s-a transformat intr-o obsesie periculoasa.

Cu bine.


Da, ai mare dreptate! Astrologia este pentru unii o stiinta periculoasa - le creaza impresia ca stiu multe si se lasa luati de val. Mihaela a invatat multe studiind impreuna cu noi, aici, pe forum, iar progresele ei sunt vizibile din post-urile sale, insa, asa cum spui, pasiunea ei a devenit periculoasa, probabil pentru ca nu separa viata personala de ceea ce se intampla aici...



_________________
Gheorghitã COSER (www.coser.ro)
Image
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject:
PostPosted: Tue Apr 03, 2007 9:27 am 
Admin
User avatar

Joined: Tue Jul 19, 2005 8:15 pm
Posts: 2232
Location: Barlad
NO COMMENT

Image

Nici ca se putea un titlu mai potrivit la acest topic...



_________________
Gheorghitã COSER (www.coser.ro)
Image
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject:
PostPosted: Tue Apr 03, 2007 10:06 am 

Joined: Wed Feb 15, 2006 12:45 am
Posts: 265
Ce coincidenta!!! Si eu am primit aceeasi amenintare.


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Tue Apr 03, 2007 10:17 am 
Admin
User avatar

Joined: Tue Jul 19, 2005 8:15 pm
Posts: 2232
Location: Barlad
Tot ii bun ... cu ocazia asta ne vom intalni... cine stie! :D :D

Dincolo de tot circul pe care se pricepe foarte bine sa-l faca ma intreb: oare pentru ce? :?:



_________________
Gheorghitã COSER (www.coser.ro)
Image
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 7 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group