It is currently Fri Apr 19, 2024 12:39 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: FOARTE TARE! :))))
PostPosted: Sat Apr 07, 2007 12:07 pm 
Admin
User avatar

Joined: Tue Jul 19, 2005 8:15 pm
Posts: 2232
Location: Barlad
La adresa http://adim.astrele.ro/colaborari.php veti gasi un text pus de AdiM unde se plange ca nu mai poate citi mesajele de aici si ca a fost interzis pe nedrept... :)))) sub pretextul ca spune adevarul....
Ma voi stradui sa-i caut dl "AdiM-iministrator" IP-ul in lista sa poata citi si el ce se discuta aici, daca tot isi doreste atat de mult...dar nu ma voi grabi deloc...
Este insa foarte interesant ca de acum un an, de cand am avut, impreuna cu Cristian Balan, disputa cu ei si cand am insistat atat de mult pe faptul ca astrologul trebuie sa spuna adevarul, nu cuvinte care sa sune din coada, si acesti domni intelepti si-au descoperit vocatia de misionari si si-au dat seama ca e bine sa sustii ca spui adevarul atunci cand cauti samanta de scandal, doar de dragul de a vorbi, daca oricum nu vor putea sa demonstreze si nici sa explice vreunui curios care le va cere asta (mesajul este postat pe site, nu pe forum..)
Oricum pentru mine asta este stirea saptamanii... si trebuie sa-i multumesc d-ului "AdiM-inistrator" pentru patetismul comunist cu care se victimizeaza :))))))))))))))... tare m-am mai distrat...
Image



_________________
Gheorghitã COSER (www.coser.ro)
Image
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject:
PostPosted: Sat Apr 07, 2007 5:40 pm 

Joined: Thu Jul 21, 2005 9:39 pm
Posts: 25
Location: Braila
:lol:

"Colaborări încheiate sau momentan suspendate"

Interesanta colaborarea lui AdiM cu "Forumul Coşer"... "Colaborarea" asta este de-a dreptul fascinanta, mai ales cand te gandesti ce activitate a avut domnul Adi Mandruta pe acest forum si ce "contributie" astrologica substantiala a avut el la dezvoltarea acestuia...

Se pare ca stimabilul AdiM a activat destul de mult si de intens pe acest forum (in comparatie cu altele), daca si-a permis sa-si mentioneze postarile sale, ca fiind o "colaborare", in propria sa biografie, expusa pe propriul sau site... Nici nu indraznesc sa ma gandesc in ce ar consta colaborarea lui cu toate site-urile si revistele, insirate in lista aceea lunga si interminabila de pe pagina lui, menita sa ne abureasca cat de importanta este activitatea lui...

In orice caz, a mai gasit o modalitate de a-si face reclama... ca da bine sa te autointitulezi colaborator la cel mai mare si cel mai bun forum de astrologie. Alo, bre domnul Mandruta, ai grija pe unde mai "colaborezi" bre de acum incolo si las-o mai usor cu activitatea ta de "colaborare", ca nu reusim sa tinem pasul cu tine, la cata bogatie informationala ne oferi tu in plan astrologic...

M-am distrat teribil azi, citind acest topic... :lol: Incredibil!



_________________
http://astrologus.ro/
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject:
PostPosted: Sun Apr 29, 2007 4:42 pm 
Admin
User avatar

Joined: Tue Jul 19, 2005 8:15 pm
Posts: 2232
Location: Barlad
Image

Da, sunt adeptul astrologiei uraniene, dar nu si al budismului... adica nu in mod singular. Geniile AAR-ului si-au batut capul mult si bine si au ajuns la concluzia ca numai budist pot fi de le neg valoarea intr-un mod atat de vehement...
Asta este o noua bomba... o asteptam pe urmatoarea!



_________________
Gheorghitã COSER (www.coser.ro)
Image
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 3 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group