It is currently Thu Mar 28, 2024 10:19 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: As vrea sa deschid un subiect
PostPosted: Mon Feb 04, 2008 2:54 am 
cu toate ca acest lucru ma afecteaza.
Primaoara cand mi-am dat seama ca sunt urmarit, a fost primavara trecuta la mesajul unui prieten
In acelas timp activasem sau activam pe acest site
Intr-o dimineata cand eram intr-o stare deplorabila gasesc asemanare intre acel mesaj de care pomenesc si mesajele private care le schimbasem cu coser. 'imi place sa cred ca nu tinusem pt. mine', ce obtinusem de la Coser (coser?) asta in caz ca am uitat de atunci si pana acum sau mai precis asupra astfel de observatii


  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Feb 04, 2008 3:22 am 
n-am fost niciodata prea atent.. atat cat se poate.
.. Ma scuza-ti, momentele dificile cand ti se releveaza ceva le rememorezi dar ajung sa fie obsesi in sensul bun al cuvantului decat daca ai fi bolnav.. Daca corecteaza cineva .
Coser! am
sa las pe altadata nu are legatura cu tine cum cred la momentul asta PS spune daca vrei tu daca lurezi sau nu p.t securitate . Cu toate ca mi-ai dat drumu la adresa dupa o luna. Asta e un semn sa fug de ei .


  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Feb 04, 2008 8:11 am 
Admin
User avatar

Joined: Tue Jul 19, 2005 8:15 pm
Posts: 2232
Location: Barlad
sin wrote:
PS spune daca vrei tu daca lurezi sau nu p.t securitate . Cu toate ca mi-ai dat drumu la adresa dupa o luna. Asta e un semn sa fug de ei .


Cred ca aceasta este singura fraza din mesajul tau din care se intelege ca vreai sa spui ceva. Fiind un lucru foarte grav iti voi raspunde repede lasand in asteptare alte raspunsuri mult mai importante. Nu, nu lucrez pentru securitate, ci lucrez pentru Ministerul Educatiei, Cercetarii si Tineretului pentru ca sunt incadrat cu norma intreaga la un liceu... As vrea sa stiu de unde ai tras tu aceasta concluzie...
Cat despre activarea contului dupa o luna... sa-mi fie cu iertare... si acesta ca si multe altele fac parte din restantele pe care le am fata de acest forum...
... deci insist, chiar foarte tare, sa-mi raspunzi la intrebarea: de unde ai tras tu concluzia ca eu lucrez pentru securitate?
...si te-as ruga, acum in termeni pasnici, sa te grabesti cu raspunsul ca in treburi dintr-astea delicate nu imi place sa astept.Multumesc!



_________________
Gheorghitã COSER (www.coser.ro)
Image
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Feb 04, 2008 8:51 pm 
asa am hotarat eu.. pt. primaoara cand am aflat ca sunt urmarit. As vrea ca revenirea mea pe acest forum sa insemne un gest prietenesc.. ceea ce pt. mine poate fi greu de suportat ce reprezita p.t altu mai usor si invers p.t acelas context .
Dl. Coser chiar reprezinta un om de capacitate pe langa un om de caracter ceea ce as vrea sa cred . Cred ca gresesc si deci in esenta nu cred ca lurecrezi pt. securitate , ramane doar in visurile daca 'tot" asta doresc sa cred ca azi ieri maine vei lucra p.t securitate


  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Feb 04, 2008 9:01 pm 
Daca tot vorbim as avea placerea sa va uitati si dumneavoastra pe astrograma mea daca se poate.


  
 
 Post subject:
PostPosted: Tue Feb 05, 2008 12:07 am 
User avatar

Joined: Fri Aug 25, 2006 12:07 pm
Posts: 90
Chiar cred ca ar fi interesant... :lol:


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject:
PostPosted: Tue Feb 05, 2008 3:36 am 
astrograma sau persoana mea? Ca sa fiu mai taios.
O data intrun timp ( pe un alt site desigur nu aici ) spune-ai ca astrologia e un lucru f. serios .
10XII-1979 ora 3.50 buc. poftim daca-ti face placere
Dar te atentionez totusi ca o sa-l pierdem pe Coser.
CE-AI CITIT u a fost intr-un singur mesaj.


  
 
 Post subject:
PostPosted: Tue Feb 05, 2008 7:47 am 
Admin
User avatar

Joined: Tue Jul 19, 2005 8:15 pm
Posts: 2232
Location: Barlad
Image

De dragul lui Diogene am postat aceasta tema. Eu nu cred in personalul VictorVisan si nici in, mai nou, Sin, pentru ca simptomatologia tipului schizofrenic paranoid este expusa in textele dansului putin cam fortat. Cei care se tem de securitate si, ma rog, de altele au un alt mod de a-si exprima temerile. Simti indoiala si frica din cuvintele lor, iar atitudinea lor este sovaitoare.
Prin urmare, eu consider ca nu schizofrenia paranoida este cauza incoerentelor, ci irealitatea personajului pe care cineva doreste, cu insistenta, sa-l construiasca aici.
Acest mesaj este nu doar un raspuns, ci si un avertisment...



_________________
Gheorghitã COSER (www.coser.ro)
Image
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject:
PostPosted: Tue Feb 05, 2008 5:51 pm 
User avatar

Joined: Fri Aug 25, 2006 12:07 pm
Posts: 90
Multumesc, Gheorghita

Da, cred ca astrologia e un lucru serios si mai cred ca si problemele tale sunt, de asemenea, foarte serioase... Daca as sti sigur ca ceea ce afisezi tu pe forumuri este doar o masca, as propune sa se faca o sectiune numai pentru tine ca sa ne mai distram si noi cand suntem suparati... Iar faptul ca ti-ai adus aminte de ce am zis eu acum nu stiu cat timp pe nu stiu ce forum ( nici eu nu mai stiu), faptul ca, desi esti total incoerent, te duce capul sa cauti forumuri de astrologie si sa postezi pe ele, ma face sa-i dau dreptate lui Gheorghita si sa cred ca nu faci decat sa afisezi o masca ieftina si proasta...


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject:
PostPosted: Tue Feb 05, 2008 8:50 pm 
Eu visan Victor Laurentiu Om .. natura ... si bucurie ..... observ ca am stil si .... deci de dragul vostru eu am ceva anormal ? .. decat un om bolnav psihic sa fiu.
Nu stiu ce te-a deranjat atata Coser.. simplul fapt ca eu sunt pe un sit.
Ti-am propus astrograma tocmai ca ai putea sa-ti dai seama de personaj .. cum ''propui tu''
Stii ce cred ca intodeauna am fost asa.. si deci s-ar putea vedea asta din astrograma ... dar doar ai expus-o ' inteles ' ... dar ce-nseamna de dragu' lui Diogene.. atunci cand nu mi se intampla in favoarea mea nimic absolut..
Diogene n-a facut decat sa te completeze...
Am raspuns ce o interesa.. ca nu stiu... asa sunt multi care ma urmaresc, nu ?
Nu vreti sa ma percepeti ca pe o persoana credibila... ok .
Cine vrea sa-mi raspunda la astrograma bine... defapt sa-mi citeasca astrograma e acelas lucru..
si nu mai sunt nevoit nici sa scriu... si sa primesc vreun advertizment...
Totusi.. fie vorba ca m-au construit si asa si e.. sunt bolnav sunt scrizofrenic si a.s.m.d.
Va doresc la amandoi.... sa ave-ti multi prieteni si buni.
Astept.. pe cei care vor sa-mi raspunda la astrograma....
Ultimul mesaj... Laurentiu 05.02.


  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 10 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group