It is currently Fri Mar 29, 2024 5:31 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 8 posts ] 
Author Message
 Post subject: Rugaminte
PostPosted: Sun Oct 15, 2006 11:01 am 
Gheorghita, te rog sa-mi stergi nick-ul de pe forumul tau. Nu voi mai posta datorita deselor atacuri si jigniri la care sunt supusa in momentul in care imi spun o anumita parere.
As vrea sa ramana totusi toate postarile, insa ca si cum ar fi fost scrise de un anonim.

Te rog foarte mult, Gheorghita!
Multumesc!
Mihaela Hurdubae


  
 
 Post subject:
PostPosted: Sun Oct 15, 2006 11:30 am 

Joined: Sat Jan 21, 2006 10:21 pm
Posts: 296
Mihaela ce faci?

Eu am invatat mult de la tine.Si imi place mai mult umorul tau sanatos,decat supararea ta.
Uite asa sunt eu si nu pot sa stau deoparte cand e pe cale sa se intample o nedreptate.Pai ce vina are forumul ca unii mai vorbesc si pe langa subiect?Si eu am facu-o.Dar vrem sa invatam.In materie de astrologie multi suntem ca niste copii zburdalnici,care mai trebuiesc pusi la colt din cand in cand,deci fa-o dar nu parasi forumul,sincer nu ai moriv.

Bunica mea avea o vorba despre asta si daca netul meu nu face fite ,ti-o scriu pe privat.Daca face fite ti-o scriu maine,cand ma intorc acasa.


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Sun Oct 15, 2006 11:58 am 
Multumesc aries, si tie Mihnea pentru ceea ce mi-ati scris pe privat. Sunteti draguti :).
Insa nedreptatile sunt la ordinea zilei. Depinde cat de mult e dispus fiecare sa le suporte. Eu sper din tot sufletul ca n-am nedreptatit pe nimeni cat am stat pe aici.
Si oricum cei care se bucura sunt mult mai numerosi!


  
 
 Post subject:
PostPosted: Sun Oct 15, 2006 4:01 pm 
Revin cu rugamintea!!
Gheorghita, te rog sa-mi stergi nick-ul! Este vorba de identitatea mea, care nu e anonima. Mi s-au adus destule jigniri si prejudicii. Promit ca dupa aceea nu voi mai deranja pe nimeni niciodata pe aici!
Mihaela


  
 
 Post subject:
PostPosted: Sun Oct 15, 2006 8:35 pm 
User avatar

Joined: Sun Jul 24, 2005 4:23 pm
Posts: 153
Mihaela, nu cred ca e corect sa-l obligi pe Gheorghita sa-ti stearga nick-ul de pe forum , lucru care cred ca ar fi impotriva vointei tale. Daca tu te decizi sa rupi de acest forum care a insemnat ceva cat de cat pentru tine, e decizia ta , luata poate intr-un moment de furie, dezamagire , sau poate chiar orgoliu ( eu am as in rac, asa ca banuiesc cam ce simti).
Parerea mea personala este ca ai avut o contributie importanta pe acest forum , unde prin cunostintele tale de astrologie ai ajutat diversi oameni si poti s-o faci in continuare daca vrei, detasat, fara sa pui la suflet arogante si ironii...asadar, cred ca daca vei vei revizui avantajele si dezavantajele parasirii forumului , poate te razgandesti...asta daca vrei intr-adevar sa fii de folos in continuare oamenilor .



_________________
Liana


homepage: http://spiritualityworld.com
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Oct 16, 2006 1:46 am 

Joined: Tue Aug 01, 2006 4:44 am
Posts: 13
Mihaela, daca imi permiti...eu cred ca tie iti lipseste un copil :) . Cred ca ar avea foarte multe de invatat de la tine, in primul rand o educatie bazata pe principii ferme (saturniene) si adevarate iar tu ai invata s-o faci cu blandete...Cunostintele tale de astrologie si atitudinea ta ferma te fac valoroasa pe acest forum, asa ca ar fi pacat sa pleci, pentru ca si aici sunt multi "copii" care vor sa invete sau sa se dezvete de ceva, fara sa se supere ca, din cand in cand, mai sunt trimisi si la colt...


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Oct 16, 2006 8:45 am 
Roxana, iti multumesc si tie, mult! Iar referitor la copil, ei bine vreau sa-ti spun ca am asa ceva :lol:. Si a venit pe lume in momentul in care Jupiter imi tranzita casa 5 si NS. Adica este un fel de rezumat, sinteza a tuturor faptelor bune savarsite de mine de-a lungul existentelor. Categoric este sprijinul meu moral si s-a nascut ca sa ma ajute, desi el inca nu stie asta.

Iar despre blandete, eu ma declar pro.
Insa nu consider ca jignirile, vulgaritatea si ranchiuna pastrata luni de zile ar trebui tolerate cu blandete.
Deci degeaba stai pe un forum de astrologie si spiritualitate, cica pt a invata, iar tu porti in suflet ura si ranchiuna pe care le mai reversi din cand in cand.
Asta denota ca de fapt n-ai invatat nimic :(.

Oricum eu va doresc o saptamana cat mai buna, si fara resentimente!

Mihaela


  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Oct 16, 2006 9:51 pm 

Joined: Tue Aug 01, 2006 4:44 am
Posts: 13
pai atunci inseamna ca nu-ti mai lipseste nimic, locul este deja ocupat :lol: (glumesc)
Sa-ti traiasca si sa-ti aduca multe bucurii!


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 8 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group