It is currently Thu Mar 28, 2024 5:50 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: cateii mi-au mancat urechile!
PostPosted: Mon Feb 26, 2007 6:59 am 
User avatar

Joined: Thu Jul 21, 2005 11:51 pm
Posts: 25
Tine de vreo configuratie astrologica ca a aparut in viata mea un catel si o data cu el si alti 11 pui? 8 i-am dat dar mai am 3+1. Mi-au distrus casa, nervii... e o karma? nu inteleg... pe unul din ei l-am dat de 4 ori si l-au adus inapoi. Nu stiu ce sa mai fac cu ei. Mi-au stricat canapeaua, fotolile, usa, hainele, paturile, linoleul, veozele, telefonul, trei incarcatoare, cearceafurile ca sa nu mai zic de pantofi si papuci... Cum se explica astrologic? Am o karma cu ei?
Trebuie sa plec la mama in Olanda si... ce sa fac? Sa-i iau cu mine? Nu stiu daca o sa am bani ptr toate actele, cipuri si ce mai trebuie. Sa-i las aici? Nu ma lasa inima...
Va rog spuneti-mi cate ceva...



_________________
jupiter_kiron

Madlaine
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: cateii mi-au mancat urechile!
PostPosted: Mon Feb 26, 2007 4:38 pm 
Admin
User avatar

Joined: Tue Jul 19, 2005 8:15 pm
Posts: 2232
Location: Barlad
Animalele de companie au in astrologie echivalentul casei VI prin relatia lor de supunere, dar nu oricum, ci prin raportarea planetelor din casa VI la semnele de apa.
Relata cu animalele de companie este in mod indubitabil una emotionala, iar o tema orara ridicate pentru aceasta problema, aduce Soare in Pesti, Luna in Rac si Mercur retrograd in Pesti.
Relatia ta cu acesti catei este insa dramatica pentru ca Lilith din casa III iti ofera o falsa protectie si impreuna cu Saturn in casa I un motiv in plus sa suferi de pe urma lor si sa intarzii plecare.
Au insa asupra ta un efect terapeutic inedit. Oricum plecarea ta va cadea greu peste viata lor si prin implicarea casei VIII (NN si Uranus) impreuna cu Marte din casa VI, se pare ca-i paste o boala, o slabire organica puternica.
Prin urmare te sfatuieasc sa-i lasi acasa...



_________________
Gheorghitã COSER (www.coser.ro)
Image
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Merci mult!!!
PostPosted: Mon Feb 26, 2007 8:32 pm 
User avatar

Joined: Thu Jul 21, 2005 11:51 pm
Posts: 25
Vai Coser esti atat de dragut si mereu atat de amabil! Iti multumesc f. mult insa m-ai cam speriat. Si N-am inteles cu "falsa protectie a lui Lilith, la ce te refereai"??? M-am atasat de ei, ce sa fac... sunt ca si copiii mei... :oops: Imi doresc f. mult sa fie ei bine si acasa nu am unde sa-i las, locuiesc singura. Poate sa-i dau la persoane in care nu am incredere... si... nu as avea liniste... as avea mereu constinta incarcata ca eu am decis soarta lor. Mi-am luat din banii de datorii, cu care stau prost oricum si le-am facut toate vaccinurile. Le-am facut si celor care i-am dat, mi-era teama ca noii stapani nu pun mare pret pe vaccin. Ceva de bine nu zice nimic pe acolo? Adevarul e ca sunt f. singura si ei... mi-au umplut viata si m-au facut sa rad... Mi-au distrus casa dar nu aveam nici MAREA canapea si nici cine stie ce valori doar ca erau lucrurile mele, modeste ce-i drept iar acum trebuie sa pun altele in loc :cry: ... :lol:
Tot eu am ajutat-o sa nasca. A nascut in pat pe patura mea, acum am taiat-o si am facut-o ptr ei. De fapt sunt nepotii mei :wink:
Mai spui ca plecarea mea cade greu peste viata lor... chiar daca plec cu ei sau fara ei???
Cat despre relatia dramatica..., ce aspect o da? Cand n-am ce sa le dau de mancare stau si plang langa ei si de multe ori am impartit mancarea mea cu ei.
p.s. sunt scorpioni pe 12.nov 2006. Am auzit undeva de o compatibilitate intre om si caine, care nu este ca cea intre oameni dar chiar nu-mi amintesc mai mult si nici sursa informatiei.



_________________
jupiter_kiron

Madlaine
Offline
 Profile Send private message  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 3 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group