It is currently Fri Mar 29, 2024 9:07 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 9 posts ] 
Author Message
 Post subject: ASTROLOGIE-DIN NOU SARLATANIE
PostPosted: Wed Dec 21, 2005 10:05 am 

Joined: Wed Dec 21, 2005 9:58 am
Posts: 2
Salutare...coser cred ca iti amintesti de mine...o vreme cred ca eram cosmarul tau cel putin pe site-ul astroinfo.ro...vad ca ti-ai facut propriul forum..vroiai sa ai acces... sa poti comanda ...sa poti sterge ce nu iti convine...oricum demult am vrut sa revin si uite ca momentul a venit...mai bine acum decat mai tarziu...oricum urat din partea adminului sa imi dea bann pe forumul de pe astro info...si aveam atatea cunostiinte de impartasit...in fine...vad ca tot cu planetele ai ramas...si vad ca oameni prostuti cum sunt ei inca te asculta...pacat de oamenii care isi pierd vremea cu chestiile astea...in locul timpulului acordat astrologiei..ar putea sa iasa sa se plimbe sau sa citeasca ceva interesant...ma mir cum nu te-ai plicitisit ....e asa de ciudat cum unii oameni isi gasesc niste ocupatii atat de ciudate....ca nici nu iti imaginezi
oricum daca tot sunt sarbatorile sper sa iti fie cat mai fericite
numa bine
si totusi
ASTROLOGIE-ADEVAR sau FICTIUNE


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Wed Dec 21, 2005 1:22 pm 

Joined: Mon Aug 08, 2005 7:18 pm
Posts: 162
Location: liege
e la fel de ciudat cum unii oameni, in loc sa-si faca rost de-o viata, isi pierd timpul sicanandu-i pe altii. care o fi oare explicatia?


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject:
PostPosted: Wed Dec 21, 2005 1:49 pm 

Joined: Sun Jul 31, 2005 1:01 pm
Posts: 193
Location: München
Quote:
Salutare...coser cred ca iti amintesti de mine...o vreme cred ca eram cosmarul tau cel putin pe site-ul astroinfo.ro...



:) va rog pe toti sa nu reactionati la provocarile lui...Ignoram efectiv prezenta lui
pina ce se plictiseste 8)

Laura


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: ASTROLOGIE-DIN NOU SARLATANIE
PostPosted: Thu Dec 22, 2005 9:25 am 

Joined: Thu Jul 21, 2005 9:39 pm
Posts: 25
Location: Braila
bujuu wrote:
pacat de oamenii care isi pierd vremea cu chestiile astea...in locul timpulului acordat astrologiei..ar putea sa iasa sa se plimbe sau sa citeasca ceva interesant...


Pai de ce nu te duci sa citesti ceva... sau sa te plimbi pe afara... este frumos, a inceput sa ninga si e pacat... sa-ti irosesti timpul cu din astia asa ca noi... prostuti care se preocupa de astrologie?...

Ti-ai face si tie un serviciu... si noua ... :wink:



_________________
http://astrologus.ro/
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject:
PostPosted: Thu Dec 22, 2005 11:57 am 
User avatar

Joined: Thu Nov 17, 2005 12:59 pm
Posts: 357
Location: bucuresti
:D . Unii, neavand o scena proprie se inghesuie pe-a altora...


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Thu Dec 22, 2005 2:06 pm 

Joined: Wed Dec 21, 2005 9:58 am
Posts: 2
mermaid wrote:
:D . Unii, neavand o scena proprie se inghesuie pe-a altora...

da intr-adevar imi lipseste o scena....te miri de ce poate scrie lumea...in fine chiar nu stiu de ce ma deranjeaza chestia asta...poate ca de aia ca sunt sagetotor sau cine stie....in fine cred ca o sa va fac o favoare si nu o sa mai intervin...depinde...daca sunt ocupat...da serios...voi nu v-ati plictisit...astrologia e asa de plictisitoare si de aiurea....
numa bine


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Thu Dec 22, 2005 4:55 pm 
User avatar

Joined: Tue Nov 22, 2005 6:00 pm
Posts: 158
Location: Iran
bujuu wrote:
chiar nu stiu de ce ma deranjeaza chestia asta...in fine cred ca o sa va fac o favoare si nu o sa mai intervin....astrologia e asa de plictisitoare si de aiurea....


Te deranjeza pt ca unii oameni inteleg ceea ce tu nu poti intelege ,si se pare ca tu te afli la un nivel pe care nu-l poti depasi si nici nu poti fi mai mult decit ceea ce esti . Nu noua ne faci o favoare, ci tie de a nu mai fi ridicol .

Astrologia e plictisitoare si aiurea pt tine , nici nu ma asteptam ca tu sa o privesti altfel si ti-am explicat si motivele ,sper ca ai inteles ce am vrut sa-ti spun .

SARBATORI FERICITE ! Si iti doresc ca in plimbarile tale sa intilnesti oameni mult superiori tie , pt a mai invata cite ceva .


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Thu Dec 22, 2005 8:52 pm 
Admin
User avatar

Joined: Tue Jul 19, 2005 8:15 pm
Posts: 2232
Location: Barlad
Stati linistiti oameni bun... asa cum a stiu, bujuu s-a ales cu o interdictie permanenta si ca user si ca IP si o voi face ori de cate ori va intra cu alt IP...
No comment...

Iar eu revin cat de curand....

VREAU SA-MI CER SCUZE CELOR CARE AU SPERAT CA ACUM VOI FI ACTIV PE FORUM IN ULTIMA PERIOADA... S-AU AGLOMERAT MULTE, DAR VIN SARBATORILE SI PENTRU MINE... DECI PUTINA LINISTE SI... FORUM :wink:



_________________
Gheorghitã COSER (www.coser.ro)
Image
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject:
PostPosted: Tue Jan 03, 2006 3:31 pm 

Joined: Thu Jul 28, 2005 10:25 am
Posts: 133
Location: Bucuresti
pt mine astrologia este o cale de a afla ce se ascunde in spatele prefacatoriei oamenilor, pt ca f multi oameni sunt extrem de prefacuti si iti intind curse, chiar de curand am descoperit niste rude prin alianta care se afiseaza prieteni si de fapt sunt dusmani ascunsi (planete importante din astrogr lor se suprapun casei 12 din astrogr mea). Si ce ma deranjeaza cel mai mult e timpul pierdut cu pers. care una par si alta sunt . Renuntarea la astrologie ar fi o limitare si o inchistare a mintii, nu mai poti afla ce se ascunde in spatele la ceea ce vor ei sa afiseze, si asta e doar un aspect.
Oricum biju, daca iti place limitarea asta, tine-o pt tine si nu le-o impune si la altii.


Offline
 Profile Send private message  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 9 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group