It is currently Fri Mar 29, 2024 2:12 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 2 of 2 [ 54 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Fri Jul 20, 2007 11:18 pm 
User avatar

Joined: Fri Apr 06, 2007 11:27 pm
Posts: 364
Location: Bucuresti
va salut pe toti!si va rog pe toti sa ma iertati pentru ca va salut de sosire cu atat de mare intarziere.ca si voi,sunt un suflet care a descoperit intr-o buna zi astrologia,si de atunci visul continua.si iata-ne ca intampinam cu totii era varsatorului,noi,suflete intrupate poate chiar cu scopul de a intampina aceasta schimbare cu totul si cu totul speciala..


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Sat Aug 25, 2007 6:32 pm 

Joined: Sun Aug 19, 2007 4:22 pm
Posts: 3
Location: bucuresti
si eu va salut , am intrat pe site dintr-o simpla cautare google in care cautam informatii despre valentina garlea , nu sunt o cunoscatoare a astrologiei, si poate nu voi fi niciodata , exista un nivel de discutie care la subiectele de astrologie ma depaseste , dar sunt un "cautator " , am gasit subiecte care mi-au placut foarte mult , ca cel despre varg , si traiesc o emotie aparte cand intru pe site , ca si cum as regasi un loc in care iti face placere sa te intorci . Va multumesc ca imi permiteti sa ma alatur ,

bun gasit ,

soli


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: bine v-am gasit!
PostPosted: Fri Sep 14, 2007 11:45 am 

Joined: Wed Sep 12, 2007 3:58 pm
Posts: 4
Buna ziua, si bine v-am gasit !


Va citesc de mai mult timp, fac asocieri cu ceea ce scrieti, insa nu pot adapta la mine deocamdata nimic, fara o astrograma intocmita de dvs.

Va rog sa ma ajutati sa incerc cu ajutorul dumneavoastra sa ma cunosc mai bine, si mai ales sa inteleg ce se intampala cu mine in aceasta perioada, si de ce. :?:

va multumesc,


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Bine v-am gasit
PostPosted: Wed Nov 07, 2007 11:59 am 
User avatar

Joined: Tue Nov 06, 2007 2:25 pm
Posts: 2
Location: Romania
V-am dscoperit intimplator cautind interpretari / opinii despre un aspect. Ma bucur ca v-am gasit. Am citit citeva topicuri, la inceput din curiozitate, apoi din ce in ce mai interesat. Cert este ca m-am hotarat sa revin la aceasta pasiune dupa mai multi ani de intilniri sporadice cu ea. Oricum nu mai sunt la curent cu ce s-a intimplat prin lumea astrologiei din Romania de cand am iesit din grupul "Acubens"... Acolo, eram "Paul".... Si fiindca tot a venit "vorba" de nume, pseudonimul "Condorul" nu l-am mai folosit de multi ani.

Toate cele bune,
Paul alias Condorul


Offline
 Profile Send private message  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 2 of 2 [ 54 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group