It is currently Fri Mar 29, 2024 12:03 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: ce pozitii astrale ar determina o astfel de decizie?
PostPosted: Sat Jun 17, 2006 10:53 pm 
User avatar

Joined: Thu Dec 01, 2005 1:24 am
Posts: 111
Location: Nexus Polaris
anul acesta am decis sa nu ma mai ating de orice bautura alcoolica;nu k inainte eram pasionata de sa ceva,doamne fereste,dar consecintele anumitor intamplari determinate de pesoanele apropiate ce 'practicau intr-un mod aparte acest lucru' si care m-au afectat mult m-au determinat sa iau decizia asta.inainte de sarbatori sau knd era ziua cuiva ori knd mai stateam intr-un restaurant(rar) mai consumam si eu de pofta,fara sa abuzez,adica cum ar face un om normal ce isi stie limitele.efectele vizibile erau ori de amuzament copilaresc ori de ameteala,eu nefiind o persoana care sa se imbete sau sa inceapa sa se dea in spectacol aiurea.din contra,deveneam mai constienta ca trebuia sa fiu atenta la tot ce faceam ;)si paradoxal,tocmai eu,kre....(scarbita de cei din jur am decis) am luat decizia asta acum o luna si jumate.si e valabila cate zile voi mai avea.....
numai ca un viciu trebuia sa am si eu,si anume fumatul(de fapt daca stau si ma gandesc,ma bucur k am 'mostenit acest lucru' decat placerea pt alcool,....k oricum ambele era in 'genele' familiei mele si nu era anormal pt mine sa iau ce e mai bun :lol: );deh,3 planete in taur-marte conj luna si de asemenea jupiter(s-ar putea spune k jupiter ar face o conjunctie ,desi slaba,distanta dintre el si luna fiind de 6 grade....)....
personal,mai bine fumat decat alcool(desi este implikt fumatul pasiv pt unii,dar care in nici un hal nu poate avea consecintele dezastruoase ale alcoolului :!: :roll: ),cel putin cu fumatul nu te transformi in monstru uman si nu-i ranesti profund psihic si fizic pe cei dragi!!!!!!
astept pareri.....



_________________
Image
"Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience...Kick the sh** out of him instead!!!"
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: astrele predispun -omul dispune
PostPosted: Sun Jun 18, 2006 2:28 pm 

Joined: Fri Jun 16, 2006 10:40 pm
Posts: 21
Location: romania
:D :D cred ca am spus bine ................cred ca ,, frecventele,, tale s-au mai ridicat,sint un pic mai pure ........legea rezonantei............personal ti-as propune niste meditatii, ceai de busuioc pentru purificari , si o sa scapi si de fumat ................apropo asculta muzica Thai chi ..............no joke ................din punct de vedere astrologic...............sint un fraier ..................nu pot sa iti dau sfaturi................ :twisted:



_________________
hai salut
Offline
 Profile Send private message  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 2 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group