It is currently Fri Apr 19, 2024 11:09 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: COPIL DISPARUT in mod misterios
PostPosted: Fri Mar 30, 2007 11:36 pm 

Joined: Wed Feb 15, 2006 12:45 am
Posts: 265
A disparut pe 21.02.2007, in jur de 14:00. Era cu tatal sau la pescuit, tatal a trecut de partea cealalta a raului Sabar si crede ca pret de cateva minute a fost atent in alta parte. Copilul s-ar fi aflat la 10 m de el. Cand s-a intors, nu l-a mai gasit. La locul in care il lasase, erau niste crengi in apa, iar daca ar fi cazut acolo, s-ar fi agatat si ar fi strigat dupa ajutor. Nu s-a auzit nici zgomotul caderii baiatului in rau. L-au cautat, da nu l-au gasit, iar in josul raului este un baraj si corpul ar fi trebuit sa ajunga acolo, doar daca nu s-a agatat in ceva. Harta lui natala este cam pesimista, insa uitati-va pe revolutie si pe ce puteti si dati-va si voi cu parerea. Eu mi-am dat, insa mai am un semn de intrebare. O mama disperata asteapta de la mine un raspuns, iar eu nu prea sunt in stare sa i-l dau. I-am balmajit ceva de o posibila rapire si mai mult i-am pus intrebari despre familia ei si despre sot. Insa nu pot da un verdict.

Image


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Sat Mar 31, 2007 6:13 pm 
User avatar

Joined: Thu Nov 17, 2005 12:59 pm
Posts: 357
Location: bucuresti
:( Luna, guvernatorul Asc. se afla in VIII… viata scurta, moarte violenta… incadrata de Neptun, Uranus, Lilith… Am apucat sa vad ceva supozitzii pe OTV si poate ma las influentata de comportamentul nefiresc al tatalui intr-un astfel de moment…
.....

Iata, din nou (ca si in tema Larisei), Scorpionul interceptat in casa V...
Pardon... cred ca am gresit eu ceva si-mi da casa V interceptata pe cand mai sus vad axa IV - X...



_________________
Ignis Natura Renovatur Integra
Offline
 Profile Send private message  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 2 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group