It is currently Thu Mar 28, 2024 7:44 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 8 posts ] 
Author Message
 Post subject: neptun in casa x
PostPosted: Fri May 18, 2007 12:13 pm 

Joined: Thu Apr 12, 2007 8:43 pm
Posts: 18
bine v-am regasit
cu neptun in casa X am sa ma pot bucura si eu in ce priveste munca?Parca sunt urmarita de ghinion, de cate ori incerc sa gasesc ceva intervine o problema si nu-mi iese nimic.Am lucrat cativa ani,apoi am stat in cocediu pt copii dupa care sotul n-a mai vrut ca eu sa lucrez.Acum cand in sfarsit am reusit sagasesc ceva convenabil si chiar a cazut si el de acord s-a razgandit seful cu toate ca el le-a spus angajatelor sa caute pe cineva(nu vrea sa ma angajeze pe motiv ca altcineva are nevoie de mine, tot in cadrul aceleiasi unitati, dar acolo nu ma pot duce din cauza programuluie un tip grozv de dificil)In afara de asta in urma cu ceva timp lucram de mana pentru cineva, dar s-a razgandit inainte de termen si a contramandat totul,apoi vorbisem cu cineva sa plec la munca in Italia dar la fel, s-a razgandit persoana pe care ar fi trbuit sa o inlocuiesc si am gasit acum,tot in Italia dar cu mai putini bani.Pana la urma voi reusi ceva?


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Fri May 18, 2007 12:18 pm 

Joined: Thu Apr 12, 2007 8:43 pm
Posts: 18
Am uitat sa va spun 5 septrmbrie 1968 ora 16 tg neamt.Va multumesc. :)


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Sun May 20, 2007 10:23 am 

Joined: Thu Apr 12, 2007 8:43 pm
Posts: 18
Salut pe toata lumea!
Iertati-mi greselile ce le-am facut,cand am scris acest topic ,dar eram foarte grabita .
Din nou va rog din suflet ajutati-ma,caci am ajuns cu moralul la pamant. Am o nevoie disperata sa stiu ca ceva totusi va fi bine ,sau daca nu,macar sa stiu la ce sa ma astept in perioada urmatoare.Multumesc mult. :(


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Sun May 20, 2007 4:24 pm 
User avatar

Joined: Mon May 15, 2006 9:50 am
Posts: 296
Location: Cernavoda
Harta ta natala si tranzitele planetelor in aceasta perioada.
Image


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject:
PostPosted: Sun May 20, 2007 5:08 pm 
User avatar

Joined: Mon May 15, 2006 9:50 am
Posts: 296
Location: Cernavoda
Cred ca tranzitul lui Saturn prin casa VII care face o conjunctie destul de stransa cu Marte natal aduce destule prejudicii atat la nivel psihic cat si la nivel relational. Obstacolele , blocajele sunt tovarasii tai in aceasta perioada ; toate proiectele tale vor traversa momente dificile, apar pierderi, amanari. Conjunctia , ca aspect este vazuta in astrologie ca cel mai puternic aspect , iar Marte care ne vorbeste despre valoarea efortului arata ca nu trebuie sa te lasi descurajata ci trebuie sa incerci pana ce obtii ceea ce vrei. Capcana acestei conjunctii este renuntarea, deci te sfatuiesc sa continui sa-ti cauti un loc de munca , chiar daca este greu.

Lilith care tranziteaza casa IX natala arata o deschidere in viata ta, vrei sa dai un nou sens vietii tale, dar in acelasi timp te simti restrictionata; apar relatii cu strainatatea. Vreau sa-ti spun ca daca vei crede cu tarie in dorinta ta de a avea un loc de munca atunci ti se va implini dorinta; daca faci acest lucru doar pur si simplu ca asa trebuie , Lilith iti aduce esecul , te va face sa-ti pui intrebari si iarasi intrebari despre ceea ce trebuie sa faci tu, despre ceea ce nu este bine in ceea ce faci, . Aceste dificultati sunt necesare si te va face sa-ti redefinesti credinta, maniera in care traiesti credinta iar cu Luna Neagra in tranzit prin aceasta casa adevarul se vrea unic si absolut.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject:
PostPosted: Thu May 24, 2007 8:26 am 

Joined: Thu Apr 12, 2007 8:43 pm
Posts: 18
Adria,

Iti multumesc mult,pentru acest raspuns de care chiar aveam mare nevoie.Intr-adevar imi doresc de foarte mult timp sa plec,dar nu reuseam sa-mi conving sotul care era total impotriva,si chiar ieri amdiscutat cu persoana pe care ar trebui sa o inlocuiesc acolo si care mi-a dat o veste usor descurajanta in sensul ca nu prea corespund (adica e prima data cand plec si se intreaba daca stiu limba),iar eu i-am promis ca se va rezolva si aceasta problema ,dar stau totusi cu teama.
Dorinta mea e asa de mare si toti ma intreaba de ce vreau sa plec.Nu stiu exact de ce dar imi doresc mult am mai multe motive si nu stiu care ar fi primul.Oricum sper ca va fi bine,si inca odata multumesc.


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Sun Sep 16, 2007 11:32 am 

Joined: Thu Apr 12, 2007 8:43 pm
Posts: 18
Buna !
As vrea sa va salut pe toti acum ca m-am intors,caci am plecat si sa stiti ca este un mare adevar in ceea ce mi-ati spus.Am avut parte de dificultati si neplaceri ,dar si de bucurii in sensul ca am invatat sa pretuiesc mai mult ceea ce am.Sper ca pe viitor sa-mi dea Dumnezeu sanatate sa ma pot bucura impreuna cu cei dragi de ce am,si sa pot trece mai usor peste greutati.


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Sun Sep 16, 2007 12:25 pm 

Joined: Thu Apr 12, 2007 8:43 pm
Posts: 18
Inca ceva....Va rog din suflet imi poate spune cineva ce imi mai rezerva astrele in viitorul apropiat?Multumesc.


Offline
 Profile Send private message  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 8 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group