It is currently Thu Mar 28, 2024 10:54 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: Are astrograma mea o tenta pozitiva per total sau nu??
PostPosted: Wed May 30, 2007 3:39 pm 

Joined: Sat May 26, 2007 10:27 am
Posts: 4
O sa dau mai multe informatii de data aceasta...poate cineva o zice ceva

Pana acu o saptamana nu credeam in chestiile astea mi se pareau o tampenie..mai ales aia cu horoscopu zilnic de genu azi primesti o mostenire..bani nustiucum ..sanatatea lucruri care si acum mi se par foarte false .
...insa ce mi s-a parut foarte adevarat este felul in care se potrivesc caracteristicile natale ale zodiilor si ascendentul..cel putin in cazul meu.
Am vazut ca astrologia poate arata si chestii in ceea ce priveste destinul si ce fel de om va fi..

Multe elemente din viata mea nu ma multumesc si simt ca undeva trebuie sa fac niste schimbari de asta
sunt si eu curios per total are astrograma mea o tenta pozitiva??Din ce am mai citit, eu am destule lucruri care se bat cap in cap insa in doar o saptamana cate pot sa-mi dau seama
As fi foarte recunoscator daca cineva care se pricepe mi-ar da niste rapunsuri..

multumesc
Image


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Wed May 30, 2007 5:01 pm 
User avatar

Joined: Sun Jul 24, 2005 4:23 pm
Posts: 153
Alin, sa stii ca nu exista semne bune sau rele, sau astrograma buna sau rea, pentru ca totul depinde de noi cum ne folosim calitatile si cum ne exprimam defectele. Tu esti scorpion cu AS Balanta cu marte pe ascendent; asta poate sa iti dea o indecizie in actiune, insa daca tu iti folosesti energia focalizandu-te pe autodescoperirea adevaratului tau eu, folosesti calitatile lui mercur in scorpion in introspectie interioara, nu in actiuni confuze in viata de zi cu zi (guv6 in 1 si guv 8 in 1), vei reusi sa devi un om de valoare(MC in leu si Guv. casei a 10-a in casa 1)Pluto pe casa 1 iti da taria sa faci aceste lucruri. Lilith insa in Balanta la grad anaretic pe casa 1 iti va da ceva de furca...mai ales ca e in conjunctie cu marte si mercur...
Tu trebuie sa iti dezvolti independenta si curajul de a actiona, sa patrunzi in esenta lucrurilor si sa nu te lasi influentat de altii , dar in acelasi timp sa asculti sfaturile care ti-se dau. Jupiter retrograd in casa 9 ca guv al casei a 3-a imi spune mie ca tu te-ai invartit oarecum in jurul cozii...adica ai cunoscut Adevarul dar nu ai crezut in el...
Sper sa iti fi dat ceva ajutor prin ceea ce am scris, oricum tu fii deschis si comunica, pentru ca prin comunicare putem sa gasim resurse nebanuite.



_________________
Liana


homepage: http://spiritualityworld.com
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Jun 25, 2007 11:53 am 

Joined: Sat May 26, 2007 10:27 am
Posts: 4
Imi pare rau ca am raspuns dupa atata timp...am fost foarte ocupat in ultimul timp.
Multumesc Blulisan pentru interpretare.....


Da trebuie sa recunosc ca in general viata mea este una destul de confuza
Desi sunt niste aspecte care ma nemultumesc cred ca le pot schimba in bine , in general sunt o fire extrem de optimista sunt genul care crede ca daca
iti doresti ceva si crezi suficient in tine ca o poti face atunci vei reusi.
Cand spui ca am cunoscut Adevarul dar nu am crezut in el la ce te referi...?adica stiam ce trebuie sa fac dar nu am facuto..sau afirmatia ta se refera la ceva de natura spirituala..ai scris adevarul cu A
Ma intereseaza in mod special cariera in acest moment ..pentru ca in urmatorii ani va trebuisa imi castig singur existenta.
Din punct de vedere astrologic o cariera in Drept credeti ca mi se potriveste?

Sunt curios cum m-ar descrie cineva doar pe baza astrogramei....
Astept raspunsuri


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Wed Jun 27, 2007 5:43 pm 
User avatar

Joined: Sun Jul 24, 2005 4:23 pm
Posts: 153
Alllin wrote:
Cand spui ca am cunoscut Adevarul dar nu am crezut in el la ce te referi...?adica stiam ce trebuie sa fac dar nu am facuto..sau afirmatia ta se refera la ceva de natura spirituala..ai scris adevarul cu A


Da , e ma refer la Adevar dpdv spiritual. Cariera ta in drept e o alegere buna atata timp cat vei fi de partea adevarului de data asta din punct de vedere juridic :wink:
Ai pe harta Jupiter , retrograd in casa 9-a, singura planeta retrograda si a carei lectie ar fi bine s-o inveti in aceasta viata. E posibil , de-alungul vietii tale de pana acum sa fii fost uneori neindreptatit, sau acuzat pe nedrept...daca ti s-a intamplat acest lucru sa stii ca e din cauza lectiei lui Jupiter. :roll:



_________________
Liana


homepage: http://spiritualityworld.com
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Jul 02, 2007 8:51 pm 

Joined: Sat May 26, 2007 10:27 am
Posts: 4
multumesc pentru raspuns....o singura intrebare..
in viata sentimentala se intrevad probleme??..nush de ce nu reusesc sa atrag fetele
nu ca as vrea sa dau vina pe ziua nasterii pentru problemele mele
dar sunt curios...vreau un raspuns direct si sincer nu vreau sa fiu menajat


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Wed Jul 11, 2007 11:05 pm 

Joined: Sat May 26, 2007 10:27 am
Posts: 4
va rog frumos un raspuns...chiar trebuie sa dau un mesaj disperat ca sa-mi se raspunda??


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Wed Jul 11, 2007 11:14 pm 
User avatar

Joined: Sun Jul 24, 2005 4:23 pm
Posts: 153
Chiar nu e nevoie sa fi disperat, nici pe forum nici cu fetele , dar, e posibil sa nu iti dai seama inca de micile greseli pe care le faci...te-as ruga sa iti faci o autoanaliza si daca vrei poti sa-mi scrii pe privat si voi incerca sa te lamuresc :wink: ...dar o autoanaliza serioasa :idea:



_________________
Liana


homepage: http://spiritualityworld.com
Offline
 Profile Send private message  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 7 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group