It is currently Thu Mar 28, 2024 11:18 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 9 posts ] 
Author Message
 Post subject: doresc sa imi aflu si eu astrograma
PostPosted: Sat Jul 21, 2007 8:31 pm 

Joined: Sat Jul 21, 2007 12:42 pm
Posts: 9
BUNA ZIUA.MA NUMESC CATALIN SUNT NASCUT IN DATA DE 19.10.1982 ORA 06:20 SI SUNT BALANTA.DORESC SA IMI SPUNETI CEVA DESPRE ASTROGRAMA MEA.VA MULTUMESC MULT



_________________
cata
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: doresc sa imi aflu si eu astrograma
PostPosted: Wed Jul 25, 2007 1:09 pm 
Admin
User avatar

Joined: Tue Jul 19, 2005 8:15 pm
Posts: 2232
Location: Barlad
Catalin,
ca sa iti putem ridica astrograma trebuie sa ne spui si localitatea unde te-ai nascut.



_________________
Gheorghitã COSER (www.coser.ro)
Image
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject:
PostPosted: Wed Jul 25, 2007 11:49 pm 

Joined: Sat Jul 21, 2007 12:42 pm
Posts: 9
Sunt nascut in Satu-Mare



_________________
cata
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: va rog mult
PostPosted: Sun Aug 05, 2007 5:00 pm 

Joined: Sat Jul 21, 2007 12:42 pm
Posts: 9
as dori din tot sufletu sa imi spuneti astrograma mea sunt nascut in data de 19.10.1982 satu-mare ora 06:20.m-ar interesa cariera si viata sentimentala si generalitati pentru ca simt ca nu imi gasesc locu inca in aceasta lume



_________________
cata
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject:
PostPosted: Sun Aug 12, 2007 11:11 pm 

Joined: Sat Jul 21, 2007 12:42 pm
Posts: 9
da-TI PACE DACA NICI CU O SIMPLA ASTROGRAMA NU MA PUTETI AJUTA...SCUZATI DERANJUL ORICUM..MS ORICUM BAFTA



_________________
cata
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Aug 13, 2007 3:13 am 
User avatar

Joined: Wed Jul 20, 2005 10:49 pm
Posts: 821
Image


Catalin,
Tu esti o dubla balanta! Si nu una obisnuita, ci una cu foarte multa personalitate!! Ai un stelium de toata frumusetea pe casa I, in care intra si Soarele si guvernatorul ascendentului, Venus! Nu-i de mirare ca te-ai suparat ca nu ti s-a raspuns repede.. :lol:
Banuiesc ca ai o voce frumoasa, talent artistic, in general. Cred ca ai si foarte mult magnetism, dupa cum sunt dispuse planetele pe tema ta!
Foloseste-l corect pe Mercur, planeta lider in tema, si va fi bine....Este posibil sa simti o stare de tensiune interioara si asta zic eu ca se datoreaza cuadraturii dintre acest mercur, liderul unei configuratii astrale din tema, si lilith. Sensul vietii, NN, este in casa spiritualitatii, si in careu, la grad foarte mic, cu acelasi mercur.
Reusita ta in viata va fi sigura, dar trebuie sa gasesti o motivatie interioara; altfel risti sa te agiti inutil.
Din aprilie 2007 cred ca ai simtit din plin tranzitul lunii negre: ti-a tranzitat ascendentul iar acum iti merge, bine merci, prin casa I, unde ai si acea aglomerare de planete.



_________________
Mihaela A.G.(mag)
(http://argmihaela.blogspot.com)
"Există în noi ceva mai adânc decât noi înşine". (Sf. Augustin)
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Aug 13, 2007 11:09 am 

Joined: Sat Jul 21, 2007 12:42 pm
Posts: 9
multumesc mult mihaela pentru astrograma.chestia este ca imi place mult sa ajut diferite persoane chiar daca nu le cunosc bine cu orice cu sfaturi cu bani cu orice pot eu.chiar am observat in momentul in care ma plimb aiurea prin oras sa zicem si vad un cersetor pe strada ii dau bani adika ii dau multi bani fata de alti.acest lucru ma poate influenta negativ in viitor?eu fiind absolvent de politehnica in domeniul constructiilor interactionez f mult cu diferite genuri de persoane si spre mirarea mea ma inteleg fff bine cu acestea.am lucrat in strainatate o perioada dar nu mi-am gasit locul acolo si am revenit in tara.acuma stau si ma gandesc ce ar fi mai bine sa fac sa ma angajez iar la un patron care mi-ar da 10 mil salar pe luna sau sa astept sa incep pe cont propriu.in octombrie ar fi sa iau decizia aceasta.m-ati putea ajuta din astrograma sa vedeti daca as fi capabil sa incep ceva pe cont propriu daca sunt predestinat pentru a fi pe cont proriu in afaceri sau sa ma multumesc a fi subordonat la altii.planu sentimental nu ma intereseaza momentan ptr ca doresc sa imi fac o cariera prima oara.daca m-ati putea ajuta si cu chestia asta sa vad daca astrele imi zambesc sau nu :lol: va multumesc mult



_________________
cata
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Aug 13, 2007 1:20 pm 
User avatar

Joined: Wed Jul 20, 2005 10:49 pm
Posts: 821
sayonara wrote:
...am lucrat in strainatate o perioada dar nu mi-am gasit locul acolo si am revenit in tara.acuma stau si ma gandesc ce ar fi mai bine sa fac sa ma angajez iar la un patron ............... sau sa astept sa incep pe cont propriu.


Catalin,
nu-ti voi spune niste certitudini, dar putem descifra impreuna cate ceva de pe tema ta!
Cele 2 case, a muncii ( casa a VIa) si a parteneriatelor de tot felul ( casa a VII a) sunt fara planete. Asta inseamna ca trebuie sa cautam guvernatorii lor.
Casa muncii este guvernata de neptun, pozitionat in casa III, casa fratilor, a comunicarii, a drumurilor scurte. Acest neptun se simte bine aici, pentru ca este in exaltare ( sagetator).
Casa relatiilor parteneriale , tot goala de planete, este guvernata de marte, care este tot in casa III ( nici nu-i de mirare la cat de grupate sunt planetele tale :D ), in trigonocratie ( deci este si el bine!), amandoua aflandu-se in conjunctie , respectiv sextil cu soarele natal!
In concluzie, cred ca te avantajeaza asocierile in afaceri cu parintii , cu fratii. Mi te imaginez un tanar intelectual aflat pe drumuri scurte ( pentru munca, evident! :D )!.



_________________
Mihaela A.G.(mag)
(http://argmihaela.blogspot.com)
"Există în noi ceva mai adânc decât noi înşine". (Sf. Augustin)
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Aug 13, 2007 3:49 pm 

Joined: Sat Jul 21, 2007 12:42 pm
Posts: 9
multumesc mult mihaela pentru timpul acordat dar nu stiu ce pot sa insemne conjunctiile si cuadraturile care imi sunt prezente in astrograma.te-as ruga daca poti sa imi explici totul mai pe intelesul unui novice ceea ce am de facut in continuare.multumesc mult inca o data.



_________________
cata
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 9 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group