It is currently Fri Apr 19, 2024 5:05 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Solicitare interpretare astrograma
PostPosted: Tue Aug 14, 2007 12:27 pm 
User avatar

Joined: Tue Aug 14, 2007 11:04 am
Posts: 5
Location: Bucuresti
Buna tuturor,

Sunt DIANA. M-am nascut pe data de 9 iunie 1980, in Stefanesti - Arges (langa Pitesti), la ora 5.42 p.m. (17.42).

Incerc de ceva vreme sa gasesc cateva chei ascunse in astrograma mea, in special in casele a X-a si a VIII-a.
Stiu/simt ca am altceva de facut - decat ceea ce fac acum d.p.d.v. profesional, si cred ca voi gasi o cheie in casa a X-a care imi va "aminti" si clarifica ceea ce simt. Va rog daca poate cineva sa ma ajute sa ma clarific.

De asemena in numerograma mea am gasit cateva chei pe care le cautam. Numele meu complet, primit la nastere, este COMAN ELENA DIANA.

Va multumesc, si sa fiti binecuvantati. Asa cum SUNTETI :)

Diana


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Tue Aug 14, 2007 9:51 pm 
User avatar

Joined: Mon May 15, 2006 9:50 am
Posts: 296
Location: Cernavoda
Daca analizam data de nastere din punct de vedere numerologic, adica adunam toate cifrele 9+6+1+9+8=33, deci la destin ai un Numar Maestru al daruirii spirituale. Este un numar de sus, pentru ca serveste nevoile spirituale ale celorlalti.
Numarul 33 dubleaza insusirile lui 3, vibratie de bucurie si comunicare, dragoste fata de copii si animale de casa, confera o mare sensibilitate la nevoile celor din jur.Este energia daruirii generoase, muncesti mai mult pentru a atinge perfectiunea, iti impui standarde mai inalte dupa care sa traiesti. Radacina lui 33 este 6 si reprezinta cariera bazata pe voce, iar daca 33 se manifesta in toata forta lui atunci putem vorbi de marele orator care rascoleste sufletele oamenilor, marele profesor care lasa o impresie de neuitat.
6 este vibratia iubirii, a familiei, a slijirii si a responsabilitatii, dar 33 este mult mai sensibil la nevoile celorlalti, , este cunoscut drept vibratia de iubire in forma sa cea mai inalta-compasiunea.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Multumesc Adria
PostPosted: Thu Aug 16, 2007 2:21 pm 
User avatar

Joined: Tue Aug 14, 2007 11:04 am
Posts: 5
Location: Bucuresti
Multumesc Adria pentru interpretare. Intr-adevar ai dreptate, si simt ca mi se potriveste 100% ceea ce ai spus.

Despre astrograma nu stii sa-mi spui ceva? Ma intereseaza in mod deosebit casa a X-a - relatiile intre acele planete, NodulNord, si MC sunt tot acolo...
Intr-adevar simt ca destinul meu este sa daruiesc oamenilor ce este mai bun in mine, sa ma dedic lor pana la esenta - asa cum reiese din numerograma. Dar astrologia ce spune despre casa aceea a X-a?
Dar despre casa a 8-a? Si acolo am cateva planete... simt fata de cifra 8 o atractie aparte... si tare as vrea sa stiu ce se "ascunde" acolo :)

Iti multumesc inca o data pt. daruirea cu care impartasesti din Cunoasterea ta.
Sa fii binecuvantata cu si mai multa cunoastere si cu impliniri!

Diana


Offline
 Profile Send private message  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 3 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group