It is currently Thu Mar 28, 2024 7:04 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: Se poate....o astrograma?
PostPosted: Sun Nov 04, 2007 9:14 pm 

Joined: Sat Nov 03, 2007 12:28 pm
Posts: 4
Buna seara!! Sunt o noua membra a acestui forum, acum v-am descoperit , si vreau sa spun ca va admir sincer ca aveti rabdarea si daruirea necesara sa ne raspundeti la variile noastre intrebari.Pt acest lucru eu va multumesc.Am avut o perioada mai proasta in ultimele luni ,o stare psihica mai urata...As vrea sa va rog(daca puteti si aveti timpul necesar) sa-mi faceti si mie astrograma natala si datoria karmica pe care o am. Datele mele sunt: 10.10.1984 ora 05:35am Rosiorii de Vede.Merci! :D


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Tue Nov 06, 2007 10:19 am 

Joined: Sat Nov 03, 2007 12:28 pm
Posts: 4
As dori sa stiu si eu daca vor veni si pt mine vremuri mai bune, acum(defapt de vreo 3-4 ani am trecut prin niste perioade fff grele care se repetau mereu, cam din vara pana in ianuarie-februarie anul ce urma)Parca nu mai reusesc sa trec de aceste incercari :( Acum se re peta din nou ,au inceput in vara si parca nu se mai sfarseste.Va rog ...daca puteti sa-mi spuneti...voi scapa de aceste greutati sau am intrat intr-un cerc vicios... :?: .


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Nov 12, 2007 6:55 pm 

Joined: Sat Nov 03, 2007 12:28 pm
Posts: 4
Se pare ca nu are nimeni timp si pt. harta mea.....Eu , totusi , inca mai sper..... :roll:


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Wed Nov 14, 2007 5:27 pm 

Joined: Sat Nov 03, 2007 12:28 pm
Posts: 4
Mi se pare ca totul in jurul meu se naruie , acum inca un lucru care speram sa se intample se pare ca se duce pe " apa sambetei " .Ma simt atat de obosita de tot si toate ce ma inconjoara incat parca si viitorul mi se pare sumbru. Am obosit sa lupt si sa cred in ceva care pare ca se implineste si apoi sa se naruie incet , incet. Am terminat o facultate de filologie si acum nu-mi place ce fac deloc avand un salariu mizer de bugetar, credeam ca noua(eu si uibitul meu) ne va merge mai bine daca se transfera cu serv in alta parte dar iata ca se pare nu se poate sa se mai transfere.....si asa multe altele, si atunci cum sa crezi ca viata e frumoasa....??? De ce scriu toate astea??? Nici eu nu stiu , sincer ....poate doar sa-mi descarc un pic sufletul :( :(


Offline
 Profile Send private message  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 4 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group