It is currently Thu Mar 28, 2024 10:58 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Dorinta nebuna!!!
PostPosted: Sat Dec 08, 2007 8:36 pm 

Joined: Wed May 09, 2007 12:25 pm
Posts: 34

Buna seara,
Sunt nascuta pe 15.03.1976 -19:45pm-Constanta..si am o dorinta nebuna de a calatori.Situatia financiara nu imi permite sa o fac si ma consum mult pe tema asta.
Anul trecut, am reusit prin multe sacrifii sa ajung in afara tarii, pentru prima data.Dar atat de dificil...
De unde aceasta doleanta..oare acel marte din casa 9?
Mi-as dori atat de mult sa mai plec dar lipsa banilor ma impiedica sa o fac...Si asta ma indispune .cumplit....deranjant de cumplit .
:? Oare in viitorul apropiat voi mai avea sanse...?
Doamne, in loc sa intreb de lucruri mult mai importante...pe mine ma preocupa calatoriile...!?
Dar vreau sa stiu..Trebuie! Le ador!
Adria???Esti???Imi mai dai o mana de ajutor??? Poate ma lamuresti si de data asta,..cum ai facut-o de fiecare data! Sau oricine doreste sa ma ajute...

Merci anticipat!


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Dec 10, 2007 6:26 pm 

Joined: Wed May 09, 2007 12:25 pm
Posts: 34
Am banuit ca acest topic e total neinteresant de dezbatut : :cry: .Oricum, va multumesc, ca macar a fost citit. Sper pe viitor sa vin cu subiecte mai interesante..
Si, totusi, mai sper ca cineva sa vina sa imi scrie macar... 2-3 randuri.. despre acest topic.


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Sun Dec 16, 2007 2:07 pm 
User avatar

Joined: Mon May 15, 2006 9:50 am
Posts: 296
Location: Cernavoda
Cu casa IX in Gemeni lumea calatoriilor se poate manifesta in cazul tau de la visare la magie, vei calatori destul de mult, aceasta pozitie a casei IX favorizand in acelasi timp si relatiile cu strainii, activitati in strainatate. Datorita nestatorniciei in ambitii si aptitudini , calatoriile mult visate si in acelasi timp dorite vor intarzia sa apara. Guvernatorul casei IX , Mercur fiind plasat in casa V favorizeaza calatoriile in strainatate, un iubit in strainatate care poate sa-ti indeplineasca dorinta ta de a calatori. Mercur face un careu cu Neptun care aduce pentru tine multe iluzii, zapaceli, ganduri utopice, intuitia si mintea ta sunt deosebite dar nu prea le folosesti intr-un mod constructiv.
Cu Marte in casa IX, energia lui o folosesti in explorarea cu forta si curaj nestapanit a tot ce tine de marile cautari chiar daca vorbim de putere, adevar, calatorii, experiente divine, de fapt iti vei folosi forta fizica, initiativa in cautarea a tot ce tine de aceasta casa IX, aici Marte aducand si un anumit grad de agresivitate .

Marte face un frumos sextil cu Jupiter plasat in casa parteneriatului accentuand atractia ta catre sport, plimbari, calatorii ; cred ca iti vei putea realiza visele tale legate de calatorii prin partenerul, sotul tau.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 3 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group