It is currently Thu Mar 28, 2024 8:57 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: ajutati-ma sa iau o decizie cruciala in viata mea
PostPosted: Sun Dec 09, 2007 11:29 pm 

Joined: Thu Apr 12, 2007 9:33 pm
Posts: 13
Ma aflu din nou la una din rascrucile vietii si vesnica mea problema cu viata mea personala dezastruoasa .Sunt pusa in situatia de a renunta la o relatie cu o persoana deosebita cu care simt ca nu ma potrivesc deloc si care nu ma face fericita pentru alta cunoscuta de putin timp care pur si simplu ma face sa simt ca traiesc .Oare avem o sansa ?Ce decizie trebuie sa iau ?Persoana cunoscuta de curand este nascuta in Bucuresti pe 5 noiembrie 1977 iau eu tot Bucuresti 21.09.1979.Avem vreo sansa ?Nu stiu cum sa procedez .imi este frica sa nu dau vrabia din mana pe cioara de pe gard sa renunt la stabilitatea relatiei actuale pentru una care mi se pare incerta .In speranta unui raspuns mii de multumiri , Claudia


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Dec 10, 2007 12:02 am 

Joined: Sun Nov 27, 2005 5:19 pm
Posts: 521
Ai uitat sa precizezi ora...
Am facut totusi sinastria si tot ce pot sa-ti spun ca in afara de o puternica atractie fizica, nu pare sa fie mult mai mult..Tu ai o tripla conjunctie Luna- Mercur- Venus in Balanta, iar Martele lui(din Leu) face sextil la aceasta configuratie, motivandu-te, aducandu-ti pasiune si ritm in viata, insa aceeasi tripla conjunctie face si un careu la Jupiter al lui..Diverse excese, risipiri, te poate face chiar sa pierzi iremediabil, sa rupi alte relatii..Nu este de neglijat conjunctia Luna lui peste Nodul Nord al tau, poate intr-o viata viitoare veti fi impreuna...
Gandeste-te de doua ori..


Offline
 Profile Send private message  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 2 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group