It is currently Thu Mar 28, 2024 11:11 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: SOS, domnule Coser!!!
PostPosted: Mon Apr 07, 2008 1:05 am 

Joined: Wed Mar 05, 2008 1:09 am
Posts: 3
Domnule Coser,
Cu catva timp in urma am postat pe forum un topic - primul topic scris de mine vreodata. Apoi, fiindca mi s-a facut jena de slabiciunea mea, l-am sters cu gandul ca eu imi sunt mie insami cel mai bun ajutor. Iata ca revin cu rugamintea de a ma ajuta dvs. in vreun fel. Sunt angajata intr-un proiect profesional de o oarecare anvergura si, pe masura ce ma incapatanez sa il realizez, in viata mea personala se inmultesc dificultatile. Sunt ultrahartuita de un ,,binevoitor" care si-a pus in gand sa ma determine sa renunt la planurile mele. Sunt atacata din punct de vedere personal cu o fervoare vecina cu nebunia. Pana acum am rezistat (ignorand persoana si concentrandu-ma la ceea ce am de facut) in acest teribil razboi al nervilor. Nu stiu ce este mai bine sa fac... sa perseverez in aceasta nepasare aparenta ori sa iau atitudine, cu riscul declansarii unui ,,razboi" public (pe care NU mi-l doresc)? Sunt, in general, rabdatoare si toleranta... Baiul e ca rabdarea mea isi are limitele omenesti...
Sunt nascuta in 23.04.1978, la ora 15:15, intr-o localitate aflata la 23 de km. de Zalau si la 90 de km. de Cluj.
Ajutati-ma, va rog, in vreun fel! Va rog!


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: La multi ani !
PostPosted: Fri Apr 25, 2008 6:24 pm 

Joined: Wed Mar 05, 2008 6:09 pm
Posts: 4
Chiar daca cu o intarziere de cateva zile, iti urez La multi ani, multa sanatate si fericire si sper ca problemele tale sa se rezolve cat mai repede !

Irina


Offline
 Profile Send private message  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 2 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group