It is currently Thu Mar 28, 2024 8:10 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: ceea ce ni se intampla e cel mai negru cosmar!
PostPosted: Sat Apr 12, 2008 4:59 pm 

Joined: Wed Aug 30, 2006 9:33 pm
Posts: 5
Location: targu-mures
doamna ADRIA a fost fff amabila si a facut astrograma sotului meu, am si inteles de ce se poarta cum se poarta. o familie fff fericita pana acum o luna jumatate, doua, iar acum se alege praful, stau si ma uit la ceea ce se intampla in jurul meu si nu am nici-o putere sa schimb ceva. va rog dati-mi un raspuns, un sfat, citesc toate postarile voastre, dar astrele sa fie mai puternice decat doi oameni inteligenti si cu capul pe umeri? nu va rog sa ne faceti astrogramele ca au fost facute in alte postari, dar macar aratati-mi calea, ce sa fac sa-mi salvez casnicia, ce atitudine sa adopt. eu sunt nascuta in 12.07.1981, sighisoara, ora 02 am, iar sotul meu e in 11.04.1978, sighisoara, ora 13. poate o harta suprapusa m-ar lumina mai mult. psihiatrii spun ca e vb de un sdr. maniaco-depresiv la el, dupa cum se poarta, dupa alegerile facute si ruptura de o casnicie atat de frumoasa. va rog ajutati-ne


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Sat Apr 12, 2008 7:45 pm 
User avatar

Joined: Wed Jul 20, 2005 10:49 pm
Posts: 821
Oana,
nu voi intra in detalii privind tema ta, pentru că ele sunt aici:
http://astro.coser.ro/phpBB2/viewtopic.php?t=722

Stiu f bine ce inseamna familia pentru un rac!!!
Mă voi "aventura" puţin intr-un domeniu pe care nu il stăpânesc (scuze pt stângăcii!) şi-ţi voi spune că, din vietile anterioare, vii atât cu o karmă pe ignoranţă, dar si cu una de ataşament posesiv, adică atunci, demult, ai fost extrem de posesivă cu persoanele iubite (poate părinţi, poate soţ, planeta Venus, care este în analogie cu acest tip de karmă, fiind în casa IV). Incearcă să nu repeţi greşelile trecutului. Renunţă la posesivitate, la acest tip de ataşament faţă de cineva, chiar dacă asta ar presupune separarea de persoana respectivă. Dacă în relaţia în care te afli spui că trăieşti "cel mai negru coşmar", mersul la psihiatru nu cred că va rezolva problema.



_________________
Mihaela A.G.(mag)
(http://argmihaela.blogspot.com)
"Există în noi ceva mai adânc decât noi înşine". (Sf. Augustin)
Offline
 Profile Send private message  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 2 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group