It is currently Thu Apr 18, 2024 7:17 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Secretul ambitiei de a fi puternic ......
PostPosted: Tue Jul 25, 2006 11:13 am 
User avatar

Joined: Tue Nov 22, 2005 6:00 pm
Posts: 158
Location: Iran
Va propun spre cercetare o tema interesanta. E vb despre un cunoscut membru al acestui forum, pe care ne mandrim sa-l avem printre noi.

Datele de nastere : 23 -01- 1963 ,ora 1:25 am , 46.06N 27.06E


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Tue Jul 25, 2006 12:04 pm 
User avatar

Joined: Tue Jan 31, 2006 1:59 am
Posts: 638
Location: Bucuresti
Iata si harta membrului secret:

Image

Soare 3 grade Varsator: UN DEZERTOR DIN MARINA.
Poti simti ca restrictiile riguroase si regulile situatiei nu mai sunt suportabile. O decizie de a iesi din situatie poate fi morala sau poate mentine libertatea spiritului. Intotdeauna exista consecinte pentru cei care nu joaca jocul. Esti pregatit pentru ele? A te simti ca si cum ai fi fost indepartat de casa si familie pentru un motiv pe care nu-l intelegi cu adevarat, si a nu dori sa accepti presiunile. [Rebeliune.]
Negativ: A nu fi pregatit sa joci dupa regulile oricarui joc de structura sociala.

Na, ca m-am molipsit si io cu simbolurile astea... :lol:



_________________
Un astrolog competent poate demonstra ca orice eveniment, odata ce s-a produs, era inevitabil.
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Tue Jul 25, 2006 2:45 pm 
Admin
User avatar

Joined: Tue Jul 19, 2005 8:15 pm
Posts: 2232
Location: Barlad
Aceasta este harta lui AdiM si va rog frumos si insistent sa nu mai postati aici. Este o rugaminte MARE pe care o am fata de toti membrii acestui forum pentru ca acest om care a tulburat apele, din motive ascunse noua, nu merita sa primeasca din partea noastra o interpretare, nu merita atata atentie.
Am asteptat in tot acest timp sa-si faca prieteni pe acest forum sa se inteleaga cu cativa membri activi, cu care sa poate conversa fara a umple forumul de injurii si atacuri voalate. Pentru ca a enervat pe toata lumea AdiM a fost rugat si avertizat in mai multe randuri sa-si corecteze comportamentul, ceea ce nu s-a intamplat. Finalul: i-am scazut nota la purtare si l-am lasat repetent.
Daca nu-i convine n-are decat sa ma reclame la AAR - "singura autoritate astrologica din Romania" sa ma amendeze :D :D



_________________
Gheorghitã COSER (www.coser.ro)
Image
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 3 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group