It is currently Fri Mar 29, 2024 2:06 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 2 of 2 [ 52 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Sun Oct 15, 2006 8:18 pm 
User avatar

Joined: Sun Jul 24, 2005 4:23 pm
Posts: 153
Faptul ca anumite lucruri, elemente, pot amplifica energiile nu este un lucru nou; de exemplu cei care lucreaza cu cristalele cunosc foarte bine acest lucru din proprie experienta. Daca se recomanda anumite cristale pentru anumite zodii, zile, chakre, boli nu este deloc intamplator deoarece aceste cristale au proprietatea de a amplifica energia/ energiile in finctie de natura lor, totul e sa nu fie luate "dupa ureche", ca si cum se citesc horoscoapele zilnice din presa. :roll:
Deci posibilitatea de amplificare a energiei prin mijloace mai putin conventionale sau neimaginate de noi este posibila :wink:
Chiar de-ar fi sa nu fie adevarat ce se spune despre amplificarea energetica din acea zi, daca vrem o putem lua macar ca un pretext de a fi mai buni, mai intelepti, mai iubitori, mai deschisi catre spiritualitate si sa incercam toate acestea MACAR INTR-O ZI! Chiar nu cred ca am avea ce pierde...nici macar timp...



_________________
Liana


homepage: http://spiritualityworld.com
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Oct 16, 2006 9:01 pm 

Joined: Sat Jan 21, 2006 10:21 pm
Posts: 296
Citind disputele din ultimele zile,aici si pe alt forum [in leg.cu AAR] mai ca-mi vine sa cred in evenimentul anuntat pe maine.Am auzit ca atunci cand vine o raza de Lumina [de asemanea proportii] se dizloca o cantitate la fel de importanta de "intuneric".
Inseamna ca nu noi am devenit mai irascibili,ci doar in asemenea mom.vedem mai bine "intunericul",pt.ca este ridicat la suprafata si sper sa se imprastie cat mai repede.

Asa ca eu sper ca maine sa fiu in cea mai buna dispozitie,si sa emit cele mai frumoase ganduri pentru toti.


Offline
 Profile Send private message  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 2 of 2 [ 52 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group