It is currently Thu Mar 28, 2024 10:02 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 28 posts ] 
Author Message
 Post subject: Intrebare orara
PostPosted: Sat Sep 04, 2010 6:54 pm 

Joined: Thu May 25, 2006 11:01 pm
Posts: 3
Am o afectiune metabolica, o boala genetica , rara. Unul dintre simptome ar fi un miros teribil, persistent, pe care il emana corpul meu. S-ar putea sa fie un episod trecator. Sau ar putea fi pentru tot restul vietii mele. Pentru mine, nu mai e o intrebare frivola, pentru care as putea sa ridic o harta si sa incerc o interpretare, rasfoind manualul de astrologie. Am nevoie sa stiu cat va dura, cand imi voi relua viata de acolo de unde am lasat-o cu cinci luni in urma. Nimeni nu te ia in serios cand mirosi ca un om al strazii, catodata a fecale, si toti evita sa se apropie de tine, sa nu mai vorbim de atins. Ficatul este organul responsabil (Jupiter natal anaretic? pe ascendent). Poate ca un pasionat de astrologie av putea sa-mi spuna mai mult decat un medic doctorand nutritie si metabolism.


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Sun Sep 05, 2010 7:16 pm 
User avatar

Joined: Thu Jul 21, 2005 7:12 pm
Posts: 26
pai Jupiter...divinitate...relatie...imbunatateste-ti-le si poate iti va fi mai bine.


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Thu Nov 18, 2010 5:45 am 

Joined: Tue Aug 17, 2010 12:16 am
Posts: 17
BUNA, tuturor! Am si eu o intrebare,intrebarea inimii mele! Va rog pe toti,cine are timp si poate sa ma ajute cu un raspuns, mi-ar face un bine imens,venit din stele, acum in zori! Iata intrebarea: Relatia mea cu Sorin este o relatie de iubire? Si ma refer la el, ca in ceea ce ma priveste,mai mult decat il iubesc, nu se poate iubi! Intrebarea a fost pusa, pe 18.11.2010, la ora 4:43 a.m., la Iasi. Va multumesc din suflet tuturor si astrele sa ne lumineze calea! Sygryd.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Thu Nov 18, 2010 11:10 pm 
User avatar

Joined: Wed Jul 20, 2005 10:49 pm
Posts: 821
Sygryd wrote:
Am si eu o intrebare: Relatia mea cu Sorin este o relatie de iubire?

As zice ca nu prea...Sa ma explic de ce: pe tema orara ridicata cu datele indicate de tine, guvernatorul ascendentului (semnificatorul tau) este Venus retrograd = o iubire neimplinita; Lilith, de pe casa a Va ( legaturi amoroase, instincte erotice, iubire..), realizeaza o cuadratura la grad perfect cu Marte, guvernatorul casei partenerului ( sa-l tenteze un refuz vis a vis de ceea ce poate oferi casa V? sau nu prea intelege oferta?);
la fel si Soarele, guvernator al casei a Xa (solutia), este in aspect tensionat , tot cuadratura si tot la grad perfect, cu Neptun, guvernatorul casei a Va...
Mai degraba, ar putea fi o relatie profesionala, dar nici aici nu lipsesc tensiunile, chiar daca Luna , din casa a VI, aplica un trigon la Marte ( guv partener)...tot ea, Luna, realizeaza opozitie la grad perfect cu Saturn, aflat intr-o casa a lucrurilor ascunse....
Sygryd wrote:
..ma refer la el, ca in ceea ce ma priveste,mai mult decat il iubesc, nu se poate iubi!


Este minunat...inseamna ca iubesti neconditionat, fara sa astepti nimic in schimb..

"Există o dragoste care înalţă atât de sus, încât orice egoism şi orice meschinărie dispar." (M. Eliade)



_________________
Mihaela A.G.(mag)
(http://argmihaela.blogspot.com)
"Există în noi ceva mai adânc decât noi înşine". (Sf. Augustin)
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Sun Nov 21, 2010 1:02 pm 

Joined: Tue Aug 17, 2010 12:16 am
Posts: 17
MULTUMESC MULT, MIHAELA! INTELEG CA ACEASTA RELATIE,DE FAPT DUPA ASPECTE NICI NU POATE FI NUMITA RELATIE, NU ARE ABSOLUT NICI O SANSA NICI MACAR PROFESIONAL,DE AFECTIV NICI NU POATE FI VORBA. URATE SI DURE ASPECTE! NU MA PRICEP EU PREA MULT, SUNT O NOVICE IN ASTROLOGIE,DAR,TOTUSI, ACESTE ASPECTE SUNT EXTREM DE CLARE SI NEFAVORABILE(PUTIN SPUS). CAND E VORBA DE LILITH, EU NU PREA VAD SANSE . DIN CATE STIU EU AM LILITH RETRO PE HARTA NATALA,IN C6/TAUR. NU STIU DACA ASTA INFLUENTEAZA CU CEVA. SI, DACA SI SATURN FACE ASPECTE NEFAVORABILE,NU PREA MAI VAD SANSE. DESTINUL FACE UNEORI FARSE URATE UNOR OAMENI. DACA CINEVA DE PE FORUM MAI POATE,MAI ARE TIMP SA-MI SPUNA PAREREA,MULTUMESC ANTICIPAT! Sygryd.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Fri Mar 11, 2011 1:45 am 

Joined: Tue Aug 17, 2010 12:16 am
Posts: 17
Buna, tuturor forumistilor! Am lipsit de pe forum o perioada cam indelungata, dar au fost multe schimbari, hotarari de luat in viata mea! Acum, barbatul pe care-l iubesc (avem aceeasi profesie) insista sa lucram impreuna. Nu stiu ce sa fac, nu stiu de ce insista al, nu stiu ce simte acum pt.mine, ma doare sufletul cand il vad cat e de trist si trecasat si nu-l pot ajuta fiindca nu stiu motivul. Intrebarea mea este: VREA SA LUCRAM IMPREUNA FIINDCA MA IUBESTE SAU ESTE ALTCEVA LA MIJLOC? Am pus intrebarea azi, 11 martie 2011, la ora 12.44 AM, LA iASI. Va multumesc tuturor! Sygryd.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Fri Mar 11, 2011 9:33 pm 

Joined: Tue Aug 17, 2010 12:16 am
Posts: 17
Buna, Mihaela! Te rog mult, uita-te daca ai timp si la intrebarea mea! Multumesc ! sygryd.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Sun Mar 13, 2011 3:14 am 
User avatar

Joined: Wed Jul 20, 2005 10:49 pm
Posts: 821
Sygryd, as vrea sa nu ma intelegi gresit si sa nu te supere raspunsul meu.
Astrologia orara nu este o joaca; pe cat de grea, pe atat de serioasa este. De ce spun asta: citesc adesea si pe alte forumuri de astrologie, chiar si fara sa scriu ceva.
Intrebarea , aceeasi ca idee, dar cu alte cuvinte, ai pus-o cu vreo 3 zile in urma si ti s-a raspuns la ea,in alta parte, dar nu a fost raspunsul pe care tu ti-l doresti. Nu are rost sa ridici la trei zile alta tema.
Vreau sa-ti spun ca am suprapus pe tema ta tranzitele actuale , si te cred ca afectiv ti se intampla lucruri frumoase, ca doar beneficiezi de tranzitul lui Jupiter chiar pe casa iubirii!
Dar ceea ce este frumos, nu este si smplu. Nici cel putin Marele benefic nu este liber sa faca ce ar vrea el. Chiar zilele viitoare va fi prin intr-o "hora cardinala". (http://coser.ro/2011/03/10/14-20-martie-2011/)
Si apoi, Jupiter va iesi destul de repede din aceasta casa a V a, mai exact la sfarsitul lui aprilie, si va ramane acolo, pentru foarte mult timp, tentatia inimaginabil de mare pentru aventura: Uranus, care o vreme, adica pana la sfarsitul lui septembrie, va avea alaturi ispita: Lilith...Incerc sa-mi imaginez cat de greu este de stapanit Uranus in Berbec, pe casa a V a. Si, ca totul sa fie suficient de condimentat, din casa complementara, a iubirii primite, priveste Saturn...

Raman la parerea pe care ti-am mai spus-o cu alta ocazie: totul se implineste doar atunci cand este momentul...
Poate ca ceea ce apreciaza acum la tine omul pe care spui ca il iubesti atat de mult, fara sa fii sigura de reciprocitatea sentimentelor, sunt abilitatile, calitatile tale profesionale si asta sa-l determine sa-ti propuna acea colaborare...La un alt moment, poate va fi si altceva...
Lasa lucrurile sa curga de la sine. Iubirea neconditionata innobileaza...

Dupa tranzitul lui Uranus prin Berbec si casa V, sa poti fredona" Non, je ne regrette rien" :)



_________________
Mihaela A.G.(mag)
(http://argmihaela.blogspot.com)
"Există în noi ceva mai adânc decât noi înşine". (Sf. Augustin)
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Tue Mar 15, 2011 3:20 am 

Joined: Tue Aug 17, 2010 12:16 am
Posts: 17
Draga mea Mihaela, iti multumesc pt.raspuns! Nu am de ce sa ma supar! Ai spus un adevar. Asa este, am intrebat, de mai multe ori , chiar daca reformulat acelasi lucru! Urasc minciuna si nu ma supara adevarul. Stiu ca astrologia orara e serioasa, grea si ffffffff.diferita de astrologia "clasica". De fapt, astrologul, in cazul astrologiei orare, e ca un "judecator", ca un medium intre cel care intreaba si stele! Puteai f.bine sa nu-mi raspunzi, dar esti mult prea sufletista ca sa n-o fi facut!!!! Ma simt jenata ca am recurs la aceasta mica "excrocherie" doar in speranta ca voi primi raspunsul mult asteptat!! Chiar nu meritam sa ma ajuti si cu tranzitele suprapuse peste harta mea natala! Dar, ai facut-o si iti multumesc din suflet! Sunt niste aspecte cam nelinistitoare pt.mine! Daca el ma apreciaza pt.calitatile mele profesionale, atunci ce sa fac eu cu aceste aspecte? nU ESTE OMUL UNEI AVENTURI DE O LUNA, DOUA,TREI,CREDE-MA, IL CUNOSC F.BINE. Despre altcineva nu poate fi vorba, nu am ochi si inima pt.altcineva!!!!!!!!!!! Poate mai tarziu???????? Poate, orice este posibil. Oricum eu nu as forta lucrurile, nu as avea nimic de castigat din asemenea atitudine, deci vor curge de la sine, dar, depinde in ce directie! Iti multumesc mult pt. "Non, je ne regette rien", ador aceasta melodie si pe Edith Piaf!!!!!!!! Esti buna si sensibila! Astrele sa-ti lumineze calea! Sygryd.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Tue Mar 15, 2011 10:58 am 
User avatar

Joined: Wed Jul 20, 2005 10:49 pm
Posts: 821
Nu, Sygryd, prin acea introducere din raspunsul meu, nu am intentionat sa te simti jenata in vreun fel, Doamne fereste, ca doar nu ai facut nimic rau cautand raspunsuri la ceea ce te framanta, prin mai multe surse.
Si am speranta ca m-ai inteles corect....
Nu se pune problema ca meritai sau nu un raspuns din partea mea...Iti stiam problema, din ceea ce mi-ai povestit in timp, si am facut ceea ce am simtit ca trebuie sa fac, atunci cand timpul mi-a permis, cat de cat...
Am convingerea ca, desi este extrem de complicat, vei lua decizia cea buna..
:)



_________________
Mihaela A.G.(mag)
(http://argmihaela.blogspot.com)
"Există în noi ceva mai adânc decât noi înşine". (Sf. Augustin)
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Tue Mar 15, 2011 11:15 pm 

Joined: Tue Aug 17, 2010 12:16 am
Posts: 17
Esti o scumpa, Mihaela! Eu am simtit nevoia sa explic de ce tot intreb iar si iar! Asa sunt eu! Stiu ca tu mi-ai raspuns din tot sufletul si ar fi bine sa pot sa ma linistesc. Din pacate, nu pot! Cat despre luarea unei decizii bune, sper sa am puterea sa iau o decizie de asa natura incat sa nu fie dezastruoasa pt. inima mea! Multumesc pt.tot! Cu drag, Sygryd.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Mon Apr 04, 2011 2:50 pm 
User avatar

Joined: Wed Jul 20, 2005 10:49 pm
Posts: 821
Sygryd wrote:
Cat despre luarea unei decizii bune, sper sa am puterea sa iau o decizie de asa natura incat sa nu fie dezastruoasa pt. inima mea!


N-ai mai zis nimic! Sper sa fi luat decizia cea inteleapta...
Nu uita cat de solicitat este Berbecul acum, deci casa a V a a ta,acolo unde este problema care te macina, si chiar daca se va degreva incet, incet, de de cate o prezenta planetara (undeva la inceputul lui iunie vor fi doar doua), cele doua care raman pana in decembrie, pot in orice clipa sa puna gazul si apoi sa aprinda focul...Lilith te ispiteste, iar Uranus te ridica pentru ca sa ai de unde sa cazi atunci cand nici nu te astepti....
Si pentru ca in relatie este obligatoriu implicata inca o persoana, el chiar trebuie inteles (ma gandesc la ceea ce spuneai despre sentimentele tale vis a vis de el....deci poti, pentru ca asta inseamna iubirea!)...Este Berbec, acum are sapte planete pe semnul natal (iti imaginezi ce energii, ce combinatii....ce se intampla acolo!)..Si foarte important, "beneficiaza " de un moment foarte greu pentru el: Lilith s-a intors la pozitia natala...totul se consuma pe casa X (imaginea in societate-leaga detaliul asta de persoana lui!), sub supravegherea lui Saturn din casa caminului lui.....

Este complicat, dar cu siguranta este un test necesar, pe care ai sa-l treci cu bine...
:)



_________________
Mihaela A.G.(mag)
(http://argmihaela.blogspot.com)
"Există în noi ceva mai adânc decât noi înşine". (Sf. Augustin)
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Fri Apr 08, 2011 1:55 am 

Joined: Tue Aug 17, 2010 12:16 am
Posts: 17
Buna, Mihaela! Nu am mai intrat pe forum ,de obicei primeam prin mail cand posta cineva un raspuna la intrebarile mele! Cum nu am mai primit,am crezut ca nu mai este nici o postare noua pt.mine. In noaptea asta am intrat intamplator, de fapt nimic nu este intamplator! Nu pot sa cred ca iar apare aspectul acela legat de imaginea in societate. Eu il inteleg fffff.bine si nu vreau sa-i provoc nici o neplacere, nici o incurcatura. Dar, chiar daca nu am vrut, ceva tot am "comis". TU ZICI CA PANA IN DECEMBRIE SA STAU CUMINTE, DA? Din dec.se mai detensioneaza aspectele, Stelele vor fi mai intelegatoare cu mine, cu el? Multumesc din sufletel! Pup, Sygryd.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Fri Apr 08, 2011 8:20 pm 
User avatar

Joined: Wed Jul 20, 2005 10:49 pm
Posts: 821
Sygryd wrote:
TU ZICI CA PANA IN DECEMBRIE SA STAU CUMINTE, DA?


Eh, daca ti se pare prea mult pana in decembrie, imi permit o negociere: pe la sfarsitul lui septembrie e mai bine? Glumesc cu tine, Sygryd....si in acelasi timp revein la ce ti-am zis anterior: in decembrie de fapt Lilith pleaca din Berbec, dar din casa ta a Va, pleaca la sfarsitul lui septembrie, lasandu-l acolo singurel pe Uranus...Acum, ce sa zic?...lasa lilith libera casa iubirii, si o "saluta" pe cea a sanatatii, a muncii ....e firesc sa treaca si pe acolo, numai ca va jubila cat nu se poate, ca doar cunoaste bine locul...este intoarcerea ei acasa.....

:)



_________________
Mihaela A.G.(mag)
(http://argmihaela.blogspot.com)
"Există în noi ceva mai adânc decât noi înşine". (Sf. Augustin)
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Fri Apr 08, 2011 11:25 pm 

Joined: Tue Aug 17, 2010 12:16 am
Posts: 17
:?: Mihaela, adica de la sfarsitul lui septembrie s-ar putea sa apara probleme de sanatate sau legare de job? Nu prea inteleg! Te rog mult, imi explici putin? Cu drag, Sygryd.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Sat Apr 09, 2011 3:58 pm 
User avatar

Joined: Wed Jul 20, 2005 10:49 pm
Posts: 821
Sa nu le zicem "probleme, necazuri"....sa le zicem avertismente.
Am vrut sa-ti spun ca de pe acel sector de viata, pe care-l va tranzita Lilith ( casa a VIa), vei primi tot felul de avertismente legate de sanatate, munca, subalterni, colaboratori,, etc, etc. Lilith nu umbla niciodata cu menajamente, indiferent de casa, si mai mult, lucreaza pe ascuns, iar cand locul ii este cunoscut ( fiind cel in care s-a aflat la nasterea ta) forta ei este mare...Cel putin in cazul tau nu cred ca s-ar pune problema pierderii locului de munca, dar foarte bine te poti gasi la un mom dat in situatii penibile in relatia cu colaboratorii, subalternii tai, sau tot felul de alte probleme legate de munca, generatoare de stres, suferinta...
Sau in problemele de sanatate, partea corpului tau, care stii ca are o suferinta, iti va crea probleme la acel tranzit. Si de regula, acolo unde se afla Lilith, din punct de vedere medical, reactia organului afectat, manifestarea suferintei, este adesea atipica.
Fiind pusa in tema , analizezi mesajul ce va veni spre tine si separi partea buna, pe care o si folosesti...
Doar cateva cuvinte, pentru a nu plictisi (un caz concret, d.p.d.v medical): ultimul tranzit al lui Lilith prin Taur, si pe tema mea a insemnat tranzitarea pozitie natale. Atunci am descoperit ca ceea ce am crezut o vreme ca este o spondiloza cervicala ( Taur), era de fapt conformatie atipica a 2 vertebre cervicale, care la acel tranzit s-a activat ....( nu s-au pus in discutie relatiile profesionale in cazul meu, caci a fost implicata o alta casa, nu a VIa...)



_________________
Mihaela A.G.(mag)
(http://argmihaela.blogspot.com)
"Există în noi ceva mai adânc decât noi înşine". (Sf. Augustin)
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Sat Apr 09, 2011 8:27 pm 

Joined: Tue Aug 17, 2010 12:16 am
Posts: 17
Multumesc mult, Mihaela! Este f.bine ca m-ai avertizat! Pierderea job-ului, nu, dar de stres am parte cat cuprinde si din cauza colaboratorilor, dar si din cauza mea,imi fac probleme si din lucruri minore. Incerd sa iau mai in usor lucrurile, n-as vrea s-o "ajut"pe Lilith! Sper ca esti bine cu cele 2 vertebre buclucase! Multa sanatate si mii de multumiri! Mai am o intrebare, te rog! Cat sta Lilith in C6? Pup,Sygryd.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Sat Apr 09, 2011 8:58 pm 
User avatar

Joined: Wed Jul 20, 2005 10:49 pm
Posts: 821
Sygryd wrote:
Sper ca esti bine cu cele 2 vertebre buclucase!

Daa...multumesc! Ele sunt la locul lor, iar eu sunt foarte bine... :))

Quote:
Cat sta Lilith in C6?

Intra la sfarsitul lui septembrie 2011 si iese la mijlocul lui martie 2012.



_________________
Mihaela A.G.(mag)
(http://argmihaela.blogspot.com)
"Există în noi ceva mai adânc decât noi înşine". (Sf. Augustin)
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Mon Apr 11, 2011 12:01 am 
User avatar

Joined: Wed Jul 20, 2005 10:49 pm
Posts: 821
Sygryd, ti-am raspuns la pm-ul tau cu un mail.
Am casuta plina si nu am timp sa o golesc...
:)



_________________
Mihaela A.G.(mag)
(http://argmihaela.blogspot.com)
"Există în noi ceva mai adânc decât noi înşine". (Sf. Augustin)
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Mon Apr 11, 2011 1:19 am 

Joined: Tue Aug 17, 2010 12:16 am
Posts: 17
Mihaela, pe adresa mea de email nu am primit nimic. Nu stiu unde sa caut mail-ul de la tine, pe adresa mea de mail sau aici pe forum, dar unde? Cu drag, Sygryd.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Mon Apr 11, 2011 1:23 am 
User avatar

Joined: Wed Jul 20, 2005 10:49 pm
Posts: 821
Da, pe mail-ul cu care te-ai inscris pe forum. eu nu am avut o alta adresa de mail de-a ta, deci am trimis prin mail-ul de pe forum. daca ai mai multe conturi ( adrese), vezi in cel cu care te-ai inscris pe forum. Stiu ca mai anul trecut ti-am mai trimis asa un singur mail si l-ai primit.



_________________
Mihaela A.G.(mag)
(http://argmihaela.blogspot.com)
"Există în noi ceva mai adânc decât noi înşine". (Sf. Augustin)
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Mon Apr 11, 2011 1:28 am 

Joined: Tue Aug 17, 2010 12:16 am
Posts: 17
Am aceeasi adresa de mail cu care m-am inscris pe forum! Nu stiu de ce nu am primit mail-ul! Imi pare atat de rau! Sygryd. P.S.La tine nu se salveaza automat in sent mail, sa mi-l retrimiti? Pup, Sygryd.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Mon Apr 11, 2011 1:30 am 
User avatar

Joined: Wed Jul 20, 2005 10:49 pm
Posts: 821
Vezi sa nu fi intrat drept spam. Uita-te si acolo,in pagina pe care ai tu contul, ca se mai intampla..



_________________
Mihaela A.G.(mag)
(http://argmihaela.blogspot.com)
"Există în noi ceva mai adânc decât noi înşine". (Sf. Augustin)
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Mon Apr 11, 2011 1:35 am 

Joined: Tue Aug 17, 2010 12:16 am
Posts: 17
M-am uitat si in spam si in trash! Am un ghinion de nu se poate! Pup, Sygryd.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Mon Apr 11, 2011 1:38 am 
User avatar

Joined: Wed Jul 20, 2005 10:49 pm
Posts: 821
Imi pare rau. Ti-l retrimit, dar tot asa, adica pe mail-ul de pe forum, ca altfel nu am cum; nu am adresa ta de mail.



_________________
Mihaela A.G.(mag)
(http://argmihaela.blogspot.com)
"Există în noi ceva mai adânc decât noi înşine". (Sf. Augustin)
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Mon Apr 11, 2011 1:43 am 
User avatar

Joined: Wed Jul 20, 2005 10:49 pm
Posts: 821
Sper sa-l fi primit de data asta...



_________________
Mihaela A.G.(mag)
(http://argmihaela.blogspot.com)
"Există în noi ceva mai adânc decât noi înşine". (Sf. Augustin)
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Mon Apr 11, 2011 1:46 am 

Joined: Tue Aug 17, 2010 12:16 am
Posts: 17
Tot nu l-am primit,spre disperarea mea! Ti-am trimis adresa mea de mail pe privat, daca poti citi. Multumesc mult de tot! Pup, Syg.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: Intrebare orara
PostPosted: Mon Apr 11, 2011 1:50 am 

Joined: Tue Aug 17, 2010 12:16 am
Posts: 17
L-AM PRIMIT! TI-AM RASPUNS INTAI CA SA STII. ACUM IL CITESC!!!!!!!!!!! SPER CA AI PRIMIT SI TU ADRESA MEA DE MAIL, PT. ORICE EVENTUALITATE. MULTUMESC! O NOAPTE FRUMOASA SI VISE DE AUR! SYGRYD.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 28 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group