It is currently Thu Mar 28, 2024 11:34 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: va rog o astrograma
PostPosted: Mon Feb 27, 2012 3:19 pm 

Joined: Mon Feb 27, 2012 10:16 am
Posts: 2
Sunt nascut in 19.octombrie 1982 ora 06:30 am in Satu-Mare jud.Satu-Mare.Ma numesc Petrovai Catalin si daca ma puteti ajuta cu o astrograma si interpretarea iei ptr zona carierei si zona financiara.Simt un dezechilibru undeva dar nu imi dau seama unde gresesc sau daca asa trebuie sa se intample lucrurile.
Va multumesc mult


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: va rog o astrograma
PostPosted: Fri Mar 09, 2012 8:43 pm 

Joined: Mon Feb 27, 2012 10:16 am
Posts: 2
Va rog mult nu ma puteti ajuta cu astrograma?cam in cat timp ar fi posibil asa ceva?daca trebe sa platesc spuneti si va platesc direct in cont


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject: Re: va rog o astrograma
PostPosted: Wed Mar 14, 2012 4:51 pm 
User avatar

Joined: Wed Jul 20, 2005 10:49 pm
Posts: 821
cpetrovai wrote:
...daca trebe sa platesc spuneti si va platesc direct in cont


Din iulie 2005 si pana astazi eu nu am dat peste un asemenea cont pe acest forum...poate mi-l spui tu.

cpetrovai wrote:
Simt un dezechilibru undeva dar nu imi dau seama unde gresesc sau daca asa trebuie sa se intample lucrurile.

Intr-o alta ordine de idei, asa, pe scurt, ti-as spune ca atunci cand pe tema natala, din cele 10 planete (energii), 5 se afla pe o singura casa, este limpede ca problema de fond o constituie dezechilibrul temei. Ei bine, in cazul tau, cea foarte solicitata este casa 1, din ale carei multe semnificatii voi aminti doar una:personaliatea. Acolo ai si guvernatorul ascendentului, si soarele, bine pazit de saturn si pluton. Aici este de lucru..tu cu tine....
Nu stiu daca in intrebarea pusa te-ai gandit la cariera sau la munca de fiecare zi, munca pentru existenta....Oricum ar fi, cu tranzitul lui Uranus pe casa VI, multa vreme vei fi cand sus, cand jos...asa este el, imprevizibil, dar nu rau...Si nici sanatatea nu trebuie sa o neglijezi, ca este sub obladuirea aceleiasi case (si nu numai...).
Cat despre finantele obtinute prin munca ta, este suficient sa-ti spun ca acelasi imprevizibil Uranus, in tema natala, a ales exact casa banilor din munca proprie, adica a IIa....
Esti balanta...incearca sa stabilesti Echilibrul...Se poate, mai ales ca ai beneficiat recent de trecerea lui Saturn peste pozitia natala.....tragi linie si privesti putin in urma, apoi tragi concluziile...dupa acest tranzit saturnian, esti putin altul....
Bafta!



_________________
Mihaela A.G.(mag)
(http://argmihaela.blogspot.com)
"Există în noi ceva mai adânc decât noi înşine". (Sf. Augustin)
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: va rog o astrograma
PostPosted: Sun May 20, 2012 11:13 am 
User avatar

Joined: Thu Aug 10, 2006 12:45 pm
Posts: 20
Am sa postez si eu aici ca sa nu deschid alt topic.
Mi s-a nascut copilul si sunt foarte fericita. Dar i-am facut astrograma si am ramas un pic dezamagita de niste aspecte. Cum sunt mama ei si am tendinta sa fiu fooooarte subiectiva, am sa las datele aici, caci nu stiu sa postez direct imaginea astrogramei, si am sa rog pe oricine trece peste acest topic sa-si arunce un ochi pe astrograma copilului si sa ma ajute sa-i deslusesc dedesubturile.
Data nasterii: 18.04.2012, ora: 19:40, Bucuresti

Ma ingrijoreaza Saturn retrograd in balanta in opozitie cu Soarele din Berbec, Casele 1-7. Soarele mai e si pe gradul 29. Plutonul retrograd din Capricorn care e in cuadratura cu Uranus, si Careul in T de la Marte in fecioara si conjunctia Neptun Chiron in Pesti, la conjunctia Juno retrograd si Nodul Nord in Sagetator.
Multumesc anticipat tuturor celor care au bunavointa sa ma ajute sa deslusesc dedesubturile acestei teme astrale.


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 4 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group