It is currently Thu Mar 28, 2024 4:38 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




 Page 1 of 1 [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: dle coser fantastica analiza pentru ianuarie 2008!!!!
PostPosted: Tue Jan 08, 2008 11:20 pm 

Joined: Tue Sep 25, 2007 12:44 pm
Posts: 1
e incredibil!cind toate site-urile de astrologie ne asigura ca urmeaza un an de lapte si miere,ca am scapat de ce a fost mai greu si mai rau bla-bla!..citesc stupefiata contrariul!si culmea este ca datele mentionate de dvs.ca fiind cu marcaj puternic in dec. 2007 mi se potrivesc manusa!sint siderata...si eu care abia il asteptam pe jupiter(sint capricorn!)
20 decembrie 2007-o zi superba din punct de vedere relational..
28 decembrie 2007-s-a stricat superbul de mai sus,asa pur si simplu..dintr-o intepeneala a cuvintelor..dintr-un telefon care s-a incapatinat sa nu mai sune..dintr-o promisiune frinta..
intrebare:se mai repara stricaciunea din 28?sau a fost bataia de gong final ???
sint bulversata si deprimata si chiar daca exista o explicatie tot nu ma linisteste..stiind dinainte consecintele puteam opri timpul???
Inca o data felicitari pentru acuratetea analizei..pe cind previziunile pentru februarie??
PS poate aveti putin timp si pentru o analiza sumara a hartii mele?!am tot asteptat un raspuns..


Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject: Re: dle coser fantastica analiza pentru ianuarie 2008!!!!
PostPosted: Wed Jan 09, 2008 9:18 am 
Admin
User avatar

Joined: Tue Jul 19, 2005 8:15 pm
Posts: 2232
Location: Barlad
Iti multumesc!
Stiu ca am foarte multe restante si caut cumva o solutie pentru a le rezolva pe toate. Voi scrie si analiza pentru februarie, ca de altfel si pentru celelalte luni si le voi posta pe rand, imediat ce le finalizez.
Hm, nu va fi un an usor, chiar nu, dar nu vreau sa sperii pe nimeni fara sa argumentez... asa ca veti afla parerile mele despre fiecare perioada fie de aici, fie din ceea ce voi posta pe site.
Va mai aparea si materialul despre previziunile bancare pentru anul 2008, pe care l-am scris pentru bankingnews de vreo 2 saptamani, dar astept sa-l posteze pe site-ul lor (l-am da in explusivitate) si apoi il voi pune si pe pagina...
Se intampla ceva si cu Jupiter in Capricorn, care nu este deloc o pozitie buna... Am ramas si eu stupefiat de dulcegariile unor astrologi (pe Antena 2 a fost o emisiune din care am vazut destul de putin, deci nu o pot comenta) care uita un element foarte important, esential as spune pentru aceasta pozitie: in Capricorn Jupiter este in cadere, deci impotriva tuturor...
... si despre asta trebuie sa scriu, stiu.. si asta se va intampla cat de curand...



_________________
Gheorghitã COSER (www.coser.ro)
Image
Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
 Post subject:
PostPosted: Wed Jan 09, 2008 10:33 am 

Joined: Sun Nov 27, 2005 5:19 pm
Posts: 521
Printre picaturi, intru si eu si citesc (am intrat in sesiune)...intotdeaua previziunile tale sunt uimitoare si complexe, de-asta nu "ratez" nimic..
Multumim inca o data, si cand ai timp sa continui, te vom urmari cu placere...asa mai invatam si noi..



_________________
http://marta-indigo.blogspot.com/
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Thu Jan 10, 2008 12:12 am 
User avatar

Joined: Wed Jul 20, 2005 10:49 pm
Posts: 821
Impartasesc parerea Martei si spun exact ceea ce simt: ne lipseste muuult de tot prezenta ta pe acest forum. Nu pot sa nu ma gandesc la anii din urma, cand timpul era, pare-se, mai bun cu tine, ani care au insemnat enorm de mult pentru mine, si in mod sigur, si pentru multi altii, fascinati de Astrologie.
Asteptam cu deosebit de mult interes previziunile tale ( si nu numai!).



_________________
Mihaela A.G.(mag)
(http://argmihaela.blogspot.com)
"Există în noi ceva mai adânc decât noi înşine". (Sf. Augustin)
Offline
 Profile Send private message  
 
 Post subject:
PostPosted: Thu Jan 10, 2008 5:36 pm 

Joined: Sun Jul 31, 2005 1:01 pm
Posts: 193
Location: München
:) ma aliniez si in rind...

si mie imi lipsesc analizele tale gheorghita...ai lasat un gol :?


dar sintem si vom fi multumiti cu cit ne poti oferi :wink

laura


Offline
 Profile Send private message E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 1 of 1 [ 5 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group