Search found 2 matches

by giorgi
Sun Sep 08, 2013 11:29 pm
Forum: ASTROLOGIE - discutii pe astrograme propuse sau solicitate
Topic: Rog astrograma
Replies: 22
Views: 36997

Re: Rog astrograma

ma ajuta si pe mine cineva cu o interpretare? plsssssssss
despre o harta compusa. eu sunt balanta si el este fecioara si relatia noastra este foarte dificila. dak ma poate ajuta cineva as fi extrem de fericita. multumesc!

planetele longitudine1 longitudine2 long compusa casa compusa

soare 02 vir ...
by giorgi
Sun Sep 08, 2013 10:43 pm
Forum: ASTROLOGIE- discutii generale
Topic: aspecte!!!!!!!
Replies: 5
Views: 22013

Re: aspecte!!!!!!!

ma ajuta si pe mine cineva? plss :|
in tema compusa ce inseamna chiron in casa 9, lilith in casa 8, nordul nord in casa 9, fortuna in casa 9, vertex in casa 12